VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Myślenie wyłącznie o defensywie nas zgubi”

Michał Muszyński, 14.03.2019; 10:50

Szkoleniowiec Los Ches przed rewanżem z Krasnodarem

Marcelino Garcia Toral spotkał się z przedstawicielami mediów, by przeanalizować pierwsze starcie z FK Krasnodar sprzed tygodnia, a także poinformować o nastawieniu jego drużyny, z jakim ma zamiar wyjść na boisko w Rosji.

Podejście do meczu po ubiegłotygodniowym zwycięstwie 2:1:

Musimy bardzo dobrze zagrać w defensywie, ponieważ Krasnodar to drużyna świetnie prezentująca się pod względem fizycznym. Zagrają na 100% do ostatniej minuty spotkania. My musimy być zrównoważeni na boisku i mieć mentalność oraz ambicję do zdobywania bramek. Przede wszystkim jednak musimy pokazać skuteczność w obszarach boiska, w których rozstrzyga się awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Ewentualny zastępca pauzującego za kartki Parejo:

Zdecydowaliśmy już kto zagra. Na ostatnim treningu rozwialiśmy wszystkie wątpliwości co do wyjściowego składu, o ile nie wydarzy się nic niespodziewanego.

Murawa stadionu w Krasnodarze:

Ten stadion z pewnością ma wszystko, co jest niezbędne do rozegrania meczu na najwyższym poziomie. Murawa jest idealna i myślę, że będzie można rozegrać tutaj normalne spotkanie.

Mecz z Krasnodarem okazją do wyprowadzania szybkich kontr:

Zawsze myślimy o wygranej. Staramy się atakować w zależności od tego, gdzie przeciwnik wywiera nacisk, po czym po udanym odbiorze piłki kilkoma podaniami chcemy przenosić piłkę w pole karne rywala. Mamy szybkich zawodników zarówno na skrzydłach jak i w ataku. Będziemy musieli ograniczyć do minimum zagrożenie pod naszą bramką. Zdajemy sobie sprawę, że zdobycie jednej bramki tutaj zobliguje Krasnodar do zdobycia trzech. Jak dotąd strzelenie bramki Valencii nie należy do najłatwiejszych zadań. Musimy pokazać ambicję i zachować koncentrację.

Pierwsze spotkanie przykładem jak należy grać i jakich błędów nie popełniać:

Musimy próbować od samego początku zaatakować rywala. Myślenie wyłącznie o defensywie może okazać się dla nas niewybaczalnym błędem. W drugiej połowie pierwszego meczu cofnięcie się do obrony skończyło się utratą gola. Spodziewam się bardzo wyrównanego spotkania. Mamy świetny kontratak i trzeba będzie to wykorzystać w każdej możliwej sytuacji.

Samopoczucie Guedesa po zdobyciu bramki z Gironą:

Zawsze staramy się stopniowo zwiększać obciążenie i wydajność zawodników po powrocie po kontuzji. Dokonujemy dokładnej analizy, co w danym momencie jest najlepsze zarówno dla zespołu jak i dla Guedesa.

Forma Cherysheva:

Jest doskonale dysponowany i ma szansę wyjść na boisko od pierwszych minut.

Granie na 0:0 bez obawy przed obawy przed utratą gola w końcówce:

Nie mamy zamiaru wychodzić na boisko z myślą o utrzymaniu wyniku 0:0. Takie podejście jest zgubne. Chcemy wygrać to spotkanie.

Czy Jaume zagra w jakimś meczu przed rozegraniem finału Pucharu Króla?

W określonych sytuacjach zawodnicy znają swoją rolę krótkoterminową i w pełni ją akceptują. Wyjaśniałem już to na poprzednich konferencjach. Obecnie skupiamy się na tym, co jest tu i teraz. Gdy będzie zbliżał się finał krajowego pucharu, wówczas ocenimy jakie działania podjąć.

Kategoria: Wywiady | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.