VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

„Największą siłą Valencii jest szybkość”

Michał Muszyński, 14.03.2019; 09:48

Murad Musaev przed meczem

Szkoleniowiec rosyjskiej ekipy na przedmeczowej konferencji zaprzeczył, iż porażka 1:2 w pierwszym spotkaniu stawia jego drużynę w lepszej sytuacji. Musaev zdaje sobie sprawę z atutów, jakimi dysponuje hiszpański zespół.

”Wiedzieliśmy, że największym atutem Valencii są szybkie przejścia z defensywy do ataku, zmiana tempa gry. Momentami grają bardzo pasywnie, by po chwili uderzyć ze zdwojoną siłą na bramkę rywala” – powiedział Musaev. 35-letni trener zapewniał ponadto, że sprawa awansu będzie się rozstrzygać do ostatniego gwizdka arbitra: „Dopiero po meczu będziemy w stanie odpowiedzieć, czy uzyskany wynik będzie dobry czy zły. Zdajemy sobie sprawę, iż wynik przywieziony z Hiszpanii daje nam szansę, jednak przeciwnik jest bardzo silny”.

„Myślę, że w aspekcie organizacji gry poczyniliśmy bardzo duże postępy, gramy obecnie świetny futbol” – słyszymy z ust Muaseva, który zwrócił także uwagę na fakt, iż dużym atutem Krasnodaru będzie gra przy wypełnionym po same brzegi stadionie, który pomieścić może 30 tysięcy widzów. Musaev odniósł się na koniec do pogody, jaka powitała Valencię po przylocie do Rosji: „To typowe w Krasnodarze. Kiedy zima jest łagodna, w marcu dla odmiany potrafi spaść śnieg. Podczas meczu jednak warunki do gry będą dobre, bez śniegu” – zapewnił na koniec.

Kategoria: Wywiady | El Desmarque Valencia skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.