sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podsumowanie tygodnia #31

Wojciech Ciuraj, 13.03.2019; 20:37

Co słychać w Valencii?

W minionym tygodniu podopieczni Marcelino kontynuowali zapoczątkowaną niedawno serię zwycięstw, pokonując kolejno Krasnodar i Gironę. Mimo intensywnego terminarza Nietoperze konsekwentnie zdobywają punkty.

Świetna passa

Trwający sezon bez wątpienia na długie lata zapadnie w pamięci kibiców. Dzięki dobrej formie w ostatnich tygodniach, podopieczni Marcelino wciąż mają szanse na zajęcie miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów. Obecna kampania pokazuje jak wyrównał się poziom ligi, zwłaszcza w środku tabeli. Mimo ostatnich wyników wciąż za wcześnie na optymizm. Najbliższe trzy spotkania mogą zadecydować o ostatecznym układzie tabeli. Podopieczni Marcelino zmierzą się kolejno z Getafe, Sevillą i Realem Madryt.

Zarząd działa z wyprzedzeniem

Od lat klub nie zakontraktował tylu zawodników jeszcze przed końcem sezonu. Zarząd przygotowuje kadrę na kolejną kampanię, zaklepując perspektywicznych graczy w przystępnych cenach. Ostatnie miesiące pokazują, że to dobra strategia mająca zarówno sportowe jak i finansowe uzasadnienie. Bo nawet jeśli tacy piłkarze jak Vallejo czy Sáenz nie przebiją się do pierwszego składu, mogą w niedalekiej przyszłości znacznie zwiększyć swoją wartość, jak choćby doskonale spisujący się w barwach Getafe – Nemanja Maksimovic, do którego klub ma prawa przez najbliższe trzy sezony.

Kategoria: Felietony | Własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.