VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Coates w kręgu zainteresowań Valencii

Michał Muszyński, 12.03.2019; 18:27

Urugwajczyk zawita na Mestalla?

Valencia kontynuuje działania na rynku transferowym, mające na celu przygotowanie do przyszłego sezonu. Portugalski dziennik Récord donosi iż „Nietoperze” rozważają opcję pozyskania urugwajskiego stopera Sportingu Lizbona, Sebastiána Coatesa.

Urugwajski stoper był już niegdyś łączony z przenosinami na Mestalla, kiedy to Valencia była w okresie przebudowy po objęciu sterów przez Marcelino. W lizbońskim klubie rozegrał już łącznie 150 spotkań. 28-latek jest obecnie jednym z filarów stołecznego klubu, przez co pozyskanie go może okazać się dla włodarzy Los Ches nie lada wyzwaniem.

Aktualnie pozycja środka obrony w walenckim klubie wydaje się być najlepiej obsadzoną. Jej podstawę tworzy najczęściej duet Garay – Paulista, chociaż w odwodzie Marcelino może również liczyć na Facundo Roncaglię, którego przyjście okazało się dużym wzmocnieniem oraz Mouctara Diakhaby’ego. Ewentualne pozyskanie Coatesa kosztować może Valencię 12 mln €. Opcja ta wydawać się może prawdopodobna, jeśli prawdą okazałyby się pogłoski o rzekomym zamiarze „Nietoperzy” sprzedaży Garaya.

Kategoria: Transfery | Marca | Récord skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. gwiazdor712.03.2019; 18:42
Głupota.