sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Podsumowanie tygodnia #24

Bartłomiej Płonka, 08.01.2019; 11:46

Co słychać w Valencii?

Pierwszy tydzień 2019 roku nie był łatwy dla sympatyków Los Ches. Valencia przegrała na Mendizorrotza z Deportivo Alaves i posada Marcelino wcale nie jest już tak mocna, jak wydawała się być jeszcze niedawno.

Temat tygodnia

Valencia rzutem na taśmę zakończyła ubiegły rok w górnej części tabeli. Po nowym roku Los Ches nie wywindowali się w górę, a wręcz przeciwnie — powrócili do drugiej dziesiątki. Taka sytuacja coraz bardziej zaczyna irytować kibiców na Mestalla, a Peter Lim zaczyna mieć wątpliwości, co do losów Marcelino. Jeśli Asturyjczykowi nie uda się wyeliminować Sportingu Gijón z Copa del Rey oraz zdobyć trzech punktów w starciu z Realem Valladolid, to może pożegnać się ze swoją posadą.

Póki co, trudno znaleźć listę potencjalnych zastępców Marcelino. Drużynę miałby objąć — po raz kolejny — Voro. Wszyscy w klubie wierzą jednak, że do takiej sytuacji nie będzie musiało dojść i niebawem „Nietoperze” wrócą na odpowiednie tory. Niemniej jednak, nie da się ukryć, że notowania obecnego trenera znacznie spadły i jego pozycja nie jest już tak mocna, jak kilka tygodni temu.

Początek okresu transferowego

Wraz ze styczniem ruszyło zimowe okienko transferowe. Valencia miałaby poszukiwać głównie wzmocnień w ataku. Pierwszym nazwiskiem, który ostatnio pojawił się w mediach jest zawodnik Olympique Marsylia, Kostas Mitroglu. Niewykluczone także, że do wzmocnień dojdzie w linii pomocy. Na celowniku znalazł się podobno Rodrigo de Paul, który mógłby wrócić na Mestalla z Udinese, gdzie ostatnimi czasy przeżywa bardzo dobry okres.

Kategoria: Felietony | własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.