VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Diakhaby się rozwinął

Mateusz Skotny, 31.12.2018; 13:52

Francuz coraz lepszy

Francuski defensor obecny sezon zaczął od kilku nie najlepszych występów, po czym szybko trafił na ławkę i rzadko pojawiał się na boisku. Jednak kontuzja Gabriela Paulisty oraz spór trenera z Murillo sprawiły że dostał szansę na ponowne pokazanie się widowni na Mestalla.

Jak się możemy przekonać oglądając występy 22-latka, nie marnuje okazji którą dostał. Od początku sezonu Francuz dostał już 1178 minut od trenera Marcelino, w tym czasie zebrał najlepszą średnią ocen a występy wśród wszystkich zawodników, którzy latem dołączyli do drużyny. Średnia ocena zawodnika wynosi 6,74 (La Liga i Champions League), nie wiele niższą ocenę, bo 6,69 dostał Daniel Wass.

Diakhaby wpisał się na pewno również w naszej pamięci, dzięki bramce wyrównującej wynik w meczu z Sevillą. Francuski stoper był bliski zdobycia bramki również w meczu z Juventusem, jednak dobra postawa Szczęsnego nie pozwoliła na dopisanie gola na konto gracza. Jego dobra postawa nie umknęła uwadze użytkowników portalu VCF.pl, którzy wybrali go drugim najlepszym zawodnikiem Valencii w grudniu.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte | Własne skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Valencianistas31.12.2018; 16:43
Byłem na meczu z Sevillą. To czym jeszcze się wrył w pamięć jest to że bardzo dobrze czyścił rywali :)
2. lisovski01.01.2019; 01:36
lisovskiTak czułem że coś z niego może być ! Może to jest wyjście dla klubu z sytuacji gdzie przychodzi zawodnik z nazwiskiem i kompletnie nie spełnia oczekiwań.
3. LukasZ_NS01.01.2019; 13:27
LukasZ_NSTeraz tylko niech popracuje nad opanowaniem żeby taki wystraszony nie wybijał piłkę do przeciwnika jakby nie wiedział co z nią zrobić a piłka by parzyła ;P