VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Chicharito w końcu trafi na Mestalla?

Mateusz Skotny, 30.12.2018; 23:15

Saga trwa

Priorytetem transferowym Valencii w zaczynającym się, zimowym okienku transferowym, ma być sprowadzenie nowego napastnika. Klub z Walencji będzie szukał gracza, który jest w stanie zapewnić odpowiednią ilość bramek, bez których ciężko wygrywać mecze i zdobywać punkty.

Głośnym nazwiskiem łączonym z Los Che w ostatnich latach jest meksykański napastnik, Javier Hernández. Odejście Jeisona Murillo do Barcelony, sprawia że taki ruch stał się realny, jedynym „ale” staje się konieczność pozbycia się jednego z napastników w obecnej drużynie. Najprawdopodobniej ten los spotkałby Batshuayia, który jest ostatnim wyborem Marcelino, a w drużynie przebywa jedynie na zasadzie wypożyczenia. Poza tym belgijskim napastnikiem interesuje się Roma, która chciałaby sprowadzić go w swoje szeregi jeszcze zimą.

Chicharito jest jednym z ważniejszych zawodników West Hamu w obecnym sezonie. Rozegrał 15 spotkań, w których strzelił pięć bramek i zaliczył dwie asysty.

Jak donoszą Media z wysp, 30-latek chciałby wrócić do Hiszpanii w której czuł się bardzo dobrze. To marzenie zawodnika miałoby pomóc Valencii w pozyskaniu go w swoje szeregi. Dodatkowo w pobliżu Walencji, bo w Villarreal mieszka bardzo dobry kolega Javiera, Miguel Layún.

Ponadto, jak podaje Levante-EMV, zawodnik doszedł już do porozumienia z Valencią. Jedyne co pozostało przy transferze napastnika, to porozumienie między klubami co do kwoty transakcji.

Kategoria: Ogólne | el desmarque skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. billie31.12.2018; 08:00
billieMam nadzieję, że nie.
2. LukasZ_NS31.12.2018; 14:39
LukasZ_NSZ takimi transferami to do Segunda !

Nie potrzebne jest nam głośne nazwisko tylko ktoś ambitny, nie wiem czy nasz scouting kuleje aż tak czy o co chodzi, swoja drogą co z tymi wszystkimi utalentowanymi zawodnikami co kiedyś o nich informowali ...
3. lasio31.12.2018; 14:45
Już mamy w naszym składzie zawodnika o którego wiele lat się staraliśmy i który "w końcu" trafił na Mestalla. Byłem za tym transferem jakiś czas temu, ale teraz podziękuję.
4. los ches02.01.2019; 13:13
los chesPowoli już mam dosyć tych doświadczonych i dobrze znających ligę napastników.
5. pedro902.01.2019; 13:52
Chicharito: Gameiro+ ?

A poza tym:
- ani Gameiro, ani Michy nie chcą się ruszać z Walencji,
- na Gameiro nie ma chętnych, a ewentualny transfer Michiego to wcale nie taka prosta sprawa jakby się mogło wydawać,
- młoty zgadzają się na wypożyczenie Chicharito do końca sezonu z obowiązkową kwotą wykupu w wys. 20 mln euro, co zamyka poważną dyskusję, bo VCF zgadza się jedynie na wypożyczenie.