VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Niepewna przyszłość Racicia

Mateusz Nowacki, 30.12.2018; 13:55

Co dalej z 22-letnim Serbem?

Pomocnik, który trafił na Mestalla latem 2018 roku, wciąż nie może przebić się do pierwszego zespołu. Bardzo prawdopodobne, że zostanie wypożyczony do innego hiszpańskiego klubu.

Uroš Račić nie może być obecnie zadowolony ze swojego pobytu w Valencii. Do tej pory pomocnik nie zadebiutował w La Liga, a jego jedynym spotkaniem w seniorskiej drużynie był mecz z Ebro w ramach Copa Del Rey.

Coraz głośniej mówi się o możliwości wypożyczenia Serba do innej hiszpańskiej drużyny, gdyż jego potencjał sięga wyżej niż Segunda División B. Chętnych nie brakuje. Pomocnik dostał propozycję m.in od drugoligowej Tenerife. Valencia chciałaby wypożyczyć zawodnika bez możliwości wykupu.

Nie wiadomo jednak czy takie rozwiązanie będzie dla klubu najlepsze. Serb występuję obecnie w Valencia Mestalla (15 spotkań, 1 bramka), która obecnie walczy o utrzymanie w Segunda Divisón B. Drużynie niewątpliwie potrzebne są wzmocnienia, a utrata kluczowego zawodnika może skomplikować ich sytuację w lidze. Podopieczni Miguel Graua znajdują się obecnie w strefie spadkowej z dorobkiem 17 pkt (3W, 8R, 7P).

Kategoria: Transfery | SuperDeporte | Własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.