VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ferrán zostaje w klubie

Wojciech Ciuraj, 22.12.2018; 16:09

Zarząd nie wypożyczy Hiszpana

W ostatnich tygodniach wiele mówiło się na temat możliwego wypożyczenia Ferrána Torresa. Najnowsze doniesienia wskazują na to, że młody zawodnik nie opuści drużyny w poszukiwaniu większej ilości minut.

Jednym z wygranych obecnej sytuacji kadrowej klubu, może okazać się Ferrán Torres. Skrzydłowy wystąpił w obecnym sezonie w 8 spotkaniach ligowych, spędzając łącznie na boisku 183 minuty. By nie spowalniać jego rozwoju rozważano wypożyczenie zawodnika do zespołu, gdzie mógłby liczyć na częstsze występy. W obliczu kontuzji Guedesa, Kondogbii i Coquelina, zarząd zrezygnował z tego pomysłu. Wydaje się, że w najbliższych tygodniach skrzydłowy powinien otrzymać więcej szans od Marcelino.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Valencianistas23.12.2018; 11:26
Według mnie bardzo dobra 11 jak na obecną kadrę. w końcu Wass w środku pomocy a nie na obronie. Soler nie nadaje się na środkowego POMOCNIKA, dużo lepiej idzie mu na skrzydle więc to jest też bardzo dobra decyzja. nie ma gameiro co mnie bardzo cieszy. czeryszew jest, no trudno ale nie wiem czy w tej chwili jest ktoś na lewą pomoc