sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Denis nie dla Valencii?

Mateusz Skotny, 20.12.2018; 14:04

Pomocnik wybierze Anglię?

Jednym z głośniejszych nazwisk łączonych z drużyną Marcelino był Denis Suarez, grający na co dzień w FC Barcelonie. Piłkarz miał dosyć tego że nie dostaje szans od Valverde, który nie stawia na zawodnika.

Suarez chciałby zmienić klub i dostawać szansę na grę w pierwszym składzie, czego nie może mieć w Barcelonie, w której konkurencja na jego pozycji jest na bardzo wysokim poziomie. Valencia chciałaby pozyskać młodego gracza, który wzmocniłby konkurencje oraz zapewnił rotacje, konieczną przy występach drużyny w europejskich pucharach. Pomóc w transferze Asturyjczyka miałby transfer Murillo do Katalonii.

Jednak jak podają hiszpańskie media, zawodnik nie będzie zainteresowany transferem do klubu z Walencji. Piłkarz chciałby zarabiać więcej, niż to co zaoferowały władze Nietoperzy. Dodatkowo, pomocnik chciałby dołączyć do drużyny, która jest wyżej w tabeli niż Valencia.

Ponadto graczem interesują się takie marki jak Arsenal czy Chelsea. Kluby z Premier League na pewno są w stanie zawodnikowi zagwarantować większe zarobki. Jednak czy dostanie tam tyle minut ile by chciał? Konkurencja w tych zespołach jest zdecydowanie większa niż w drużynie Marcelino.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. pedro920.12.2018; 15:09
Te hiszpańskie media mają szczególną moc - wiedzą nie tylko, że Denis nie jest zainteresowany transferem do VCF, ale nawet że nie będzie.