VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Suárez trafi do Valencii?

Adam Musialik, 14.12.2018; 11:01

Barcelona chce się pozbyć pomocnika

Peter Lim wydał już zgodę na zimowe transfery, stąd sternicy Valencii rozpoczęli działania mające na celu wzmocnienie zespołu w następnym miesiącu. Podobno na szczycie swojej listy życzeń umieścili Denisa Suáreza.

Valencia będzie chciała w styczniu lepiej obsadzić skrzydła, ponieważ za Gonçalo Guedesem ciągną się problemy zdrowotne, a Denis Cheryshev nadal nie potrafi pokazać swojej najlepszej wersji. Ponadto do klubu może zostać ściągnięty napastnik, jeśli ostatecznie Batshuayi szybciej wróci do Chelsea.

Los Ches są zainteresowani Denisem Suárezem i nawet mieli już złożyć zapytanie o jego wypożyczenie. Ernesto Valverde rzadko bowiem daje piłkarzowi szansę do gry, czym 24-latek jest bardzo rozczarowany. Zawodnik chciałby opuścić Barcelonę już za kilka tygodni, ponieważ zdaje sobie sprawę, że jego sytuacja w drużynie raczej się nie zmieni. Ma także cenić sobie zainteresowanie ze strony Valencii i jest podekscytowany możliwością ponownej pracy z Marcelino Garcíą Toralem, który prowadził go już kilka lat temu, w Villarreal.

Na drodze do realizacji tego pomysłu rysują się jednak dwie poważne przeszkody. Po pierwsze Denis chciałby już definitywnie opuścić Camp Nou i jest przekonany tylko transferu, a nie kolejnego wypożyczenia ( chociaż zainteresowanie ze strony Valencii może zmienić jego plany). Po drugie, nie tylko Los Ches obserwują Hiszpana. Również Chelsea, Arsenal, Milan, Napoli i Sevilla wyrażają zainteresowanie usługami byłego gracza m.in. Manchesteru City. Stąd Valencia będzie musiała stoczyć walkę z czołówymi angielskimi i włoskimi klubami, a w niej jest raczej na straconej pozycji.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. mlodyvcf14.12.2018; 12:33
A wiadomo coś więcej co z tymi młodymi graczami z Boca Juniors czy temat ucichł?