VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Carlos Soler: „To dla nas test”

Mateusz Nowacki, 12.12.2018; 18:34

Przedmeczowa wypowiedź pomocnika

Carlos Soler udzielił przedmeczowego wywiadu, w którym to poruszył kwestie związane z obecną formą zespołu, tegorocznymi występami w Lidze Mistrzów oraz jego wspomnieniami z Juanem Matą.

Różnice miedzy obecnym kryzysem, a tym sprzed dwóch lat

Myślę, że tamten okres był znacznie trudniejszy niż ten obecny. Dwukrotnie zmienialiśmy trenera, a potem skończyliśmy w połowie stawki. Później poprawiliśmy się, ale nieznacznie. Teraz jesteśmy w podobnej sytuacji, jeśli chodzi o miejsce w tabeli, ale odczucia są zgoła odmienne. Nie jesteśmy tacy jak dwa lata temu. Teraz przed nami mecz Ligi Mistrzów i dwa bardzo ważne spotkania ligowe, w których musimy zdobyć sześć punktów.

Ostatnie spotkanie w Lidze Mistrzów

To mecz Ligi Mistrzów. Tu nie ma słabych drużyn. Szkoda, że nie mamy już szans na awans. Ciężko pracowaliśmy, aby się tu znaleźć. Manchester to trudny przeciwnik, przeciwko któremu zawsze lubię grać. To dla nas test w którym, możemy pokazać, że jesteśmy w stanie wygrać z ważnymi zespołami w Europie, a także zyskać zaufanie przed pojedynkiem z Eibarem.

Podsumowanie występów w Lidze Mistrzów

W pierwszym meczu z Juventusem nie wiedzieliśmy, jak zadać cios, a ostatecznie przegraliśmy. Walczyliśmy z Manchesterem, ale nie udało się zdobyć trzech punktów. W Szwajcarii zwycięstwo nam uciekło. Tutaj wygraliśmy z Young Boys, a potem wszystko wyjaśniło się w Turynie. Walczyliśmy, ale nie udało się zwyciężyć, co przekreśliło nasze szanse na awans.

Juan Mata

Kiedy bylem dzieckiem i grałem w juniorach, Mata występował u nas na dokładnie tej samej pozycji. Bardzo mi imponował. Po pierwszym spotkaniu wymieniliśmy się koszulkami. Milo jest stanąć ponownie na przeciwko niego.

Kontrowersyjny gol Fellainiego

Nie sądzę, że to właśnie pozbawiło nas szans na awans. Są to rzeczy, które nie zależą od nas. Oczywiście, że jestem wściekły, ale nic już się nie da zrobić.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva | AS skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.