VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Batshuayi trafi do Milanu?

Mateusz Nowacki, 12.12.2018; 17:24

Rossoneri rozważają transfer

AC Milan od dłuższego czasu poszukuje wzmocnień w linii ataku. Jak donosi Sport Mediaset celem nr 1 Mediolanczyków jest obecnie Fabio Quagliarella, lecz w przypadku braku porozumienia z Włochem, chętnie rozważą transfer Batshuayi’ego.

Forma jaka ostatnio prezentuje Michy pozostawia wiele do życzenia. Belg miał być wielkim wzmocnieniem Valencii, lecz obecnie jest dużym... rozczarowaniem. W tym sezonie napastnik wystąpił łącznie w 19 spotkaniach, podczas których zdobył jedynie trzy gole.

Na jednej z ostatnich konferencji Marcelino przyznał, że gdy nadejdzie odpowiedni moment, wybierze rozwiązanie, które będzie najlepsze dla każdej ze stron. Niewątpliwe Valencia bierze pod uwagę scenariusz w którym pożegna się z Batshuayim już zimą, bowiem od kilku tygodni przeczesuje rynek w poszukiwaniu nowego napastnika.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Ruben12.12.2018; 18:37
RubenWymiana Batshuayia na innego napastnika nic nie da. Nie prezentuje się najlepiej, ale przecież prawie cała drużyna gra piach. Sam fakt, że wyjechał na reprezentację i od razu strzelił dwa gole wiele nam mówi. Inna sprawa, że to na pewno kwestia ekonomiczna. Odpadliśmy z LM, a on zarabia dużo. Nie zmienia to faktu, że wygwizdywanie go przez kibiców jest żałosne.
2. longer12.12.2018; 23:01
longeroby
3. Valencianistas12.12.2018; 23:11
Niech idzie w PIP. Nie trawię go i jego głupiego wiecznego uśmieszku.