VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Mazraoui wzmocni defensywę?

Mateusz Skotny, 04.12.2018; 12:11

Nowy prawy obrońca?

Prawa obrona w drużynie Valencii od dłuższego czasu jest problemem klubu. Zawodnicy występujący w tej części boiska często pozostawiają wiele do życzenia. Klub pragnie jednak to zmienić i sprowadzić w swoje szeregi młodego i utalentowanego obrońcę Ajaxu.

Noussair Mazraoui to 21-letni prawy obrońca Ajaxu Amsterdam. W koszulce stołecznego klubu z Holandii wystąpił w tym sezonie 24 razy, strzelając dwie bramki i zaliczając trzy asysty. Marokańczyk jest również jednym z zaskoczeń tego sezonu Ligi Mistrzów. Razem ze swoją drużyną awansował do następnej fazy rozgrywek, będąc jednym z pewniejszych punktów układanki Erika Ten Haga.

Na meczu Ajaxu z Benficą w Lizbonie obecny był jeden ze skautów walenckiego klubu, który – jak podają hiszpańskie media – zwracał szczególną uwagę na prawego obrońcę amsterdamczyków.

Opcją numer jeden pozostaje jednak Hateboer, którym Valencia interesowała się już latem. Ostatnio zarząd spotkał się z agentem Hansa w sprawie omówienia ewentualnego transferu Holendra do Valencii.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.