VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nadchodzi godzina Kangina

Adam Musialik, 03.12.2018; 09:02

Koreańczyk znów dostanie szansę

W rewanżowym meczu Pucharu Króla przeciwko Ebro, piłkarze Mestallety dostaną swoją okazję do zagrania. Jest duża szansa, że jednym z nich będzie Kangin Lee.

Dziennikarze przewidują, że w wyjściowej jedenastce na to spotkanie na pewno znajdą się: Jaume Domènech, Kangin Lee i Ferran Torres. Tak przynajmniej powinno być w teorii, ponieważ spotkania z rywalami tej klasy zwykle szansę dostają zawodnicy bardzo młodzi lub ci, którzy nie mogą liczyć na regularne występy.

Od dawna mówi się o niesamowitym potencjale koreańskiego pomocnika, ale trzeba zacząć dawać mu szansę w pierwszej drużynie, nawet z dużo słabszymi rywalami. Nikt nie wątpi w jego umiejętności i uważa się, że 17-latek powinien podążyć drogą Carlosa Solera, Toniego Lato czy Ferrana. Ci zawodnicy w ostatnich latach przebili się do dorosłej drużyny Los Ches, ale uprzednio byli testowani w spotkaniach pucharowych. Pozwalają one lepiej przyjrzeć się zawodnikowi i określić jego aktualną i ewentualną przydatność na najbliższe miesiące. Kangin Lee ma duże umiejętności i talent, a jutrzejszy mecz z Ebro będzie idealnym czasem, aby je zaprezentować. Koreańczyk będzie chciał zachwycić publikę Mestalla i pokazać, że w młodości siła.

W trwającym sezonie, Koreańczyk wystąpił w szesnastu spotkaniach rezerw. Zdobył w nich trzy bramki i zanotował trzy asysty. Ponadto dostał szansę w pierwszym meczu przeciwko Ebro, a na boisku spędził 82 minuty.

Kategoria: Ogólne | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Cirian03.12.2018; 10:35
CirianKangin Lee będzie meczem? ;-)