VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia sięgnie po Diawarę?

Adam Musialik, 23.11.2018; 09:06

Problemem może być cena

Los Ches rozglądają się już za zimowymi wzmocnieniami kadry, a ostatnio na ich celowniku znalazł się Amadou Diawara. Pierwsze rozmowy już miały się odbyć.

Jak podało SuperDeporte, Anil Murthy, Mateu Alemany, Pablo Longoria i Marcelino García Toral spotkali się nie dawno z agentem zawodnika i przedstawicielem Napoli. Na tym spotkaniu omówiono wstępne zainteresowanie Valencii usługami gwinejskiego pomocnika. Daniele Piraino, manager Diawary, podkreślił w wywiadzie dla portalu Tuttomercatoweb.com, że opuszczenie Neapolu przez jego klienta może być trudne. Azzuri mają bowiem oczekiwać ofert w granicach co najmniej 50 mln euro, a do tego liczyć na odpowiednie zapisy w kontrakcie, za spełnione cele.

To nie pierwszy raz, kiedy Diawara jest łączony z Valencią. Suso García Pitarch już próbował ściągnąć go na Mestalla w 2016 roku. Piłkarz powiedział Valencii „tak", ale jego ówczesny zespół, Bolonia postawił zaporową cenę. Ostatecznie i dziś opcja kupna pomocnika Napoli wydaje się niemożliwa dla Los Ches. Pierwszym powodem są wysokie koszty ewentualnej operacji, a drugim konkurencja Coquelina i Kondogbii, których klub nie chce się pozbywać.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte, Plaza Deportiva skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS23.11.2018; 10:42
LukasZ_NSKupmy w końcu jakiegoś kreatywnego pomocnika który gra do przodu... poza tym zastanawiam się skąd wezmą pieniądze skoro takie straty mamy... zresztą z taka gra na 1 - 0 wg Marcela filozofii i tak daleko nie zajdziemy
2. fundmental23.11.2018; 11:28
Diawara zdaje się być bardzo perspektywicznym graczem. 21 lat, gra w dobrej lidze i w dobrym klubie. Uczy się od naprawdę dobrych piłkarzy i ma świetnego trenera.

Z tego co mi jednak wiadomo, nasz budżet ledwo się spina, a pozycja DM nie jest priorytetem do wzmocnienia.

Potrzebujemy bardziej jakiegoś kreatywnego gościa i prawego obrońcy.

3. mlodyvcf23.11.2018; 11:58
Tylko jakiego rozgrywającego sprowadzić?
4. zompson23.11.2018; 12:30
zompsonBaaardzo chciałem Diawarę w Valencii dwa lata temu jak temat był realny. IMO gość będzie absolutną bestią, ale przy Kondo i Koklenie mamy pilniejsze potrzeby...