VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Murillo rozważy odejście?

Adam Musialik, 16.11.2018; 08:45

Kolumbijczyk chce grać więcej

Pomimo rozegrania meczów zarówno w lidze, Lidze Mistrzów i Copa del Rey, rola Murillo w drużynie nie jest dla zawodnika zadowalająca. Najbliższe tygodnie mogą przesądzić o jego przyszłości.

Kolumbijczyk przegrywa rywalizację z młodym Mouctarem Diakhabym i jest trzecim zawodnikiem z najmniejszą liczbą minut w trwającej kampanii. Udało mu się zaliczyć trzy pełne mecze (z Ebro, Juventusem i Celtą). Tylko Jaume i Toni Lato mieli mniej czasu do pokazania się na boisku. Tak naprawdę, w żadnym z tych spotkań Murillo nie pokazał poziomu, który zadowalałby sztab szkoleniowy. Z Juventusem cała drużyna zawiodła, ale Murillo był jednym z winowajców straconych goli. W spotkaniu z Celtą nie pokrył odpowiednio Iago Aspasa, który zdobył wyrównującą bramkę, a przeciwko Ebro zaprezentował się niepewnie.

Na dziś Murillo i jego otoczenie nie rozważa odejścia, ale też go nie wyklucza. Czeka na rozwój wypadków i maraton trudnych spotkań (Juventus, Real Madryt, Manchester United, Sevilla), który czeka Valencię w najbliższym czasie. Ponadto najbliższy mecz z Rayo byłby dla zawodnika dobrą okazją do zagrania i pokazania się trenerowi. Jeśli w najbliższych tygodniach nie pojawi się na boisku wystarczająco często, to z pewnością odejście z Mestalla będzie przez niego mocno sondowane.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. managervcf17.11.2018; 09:48
Murillo ma ogromnego pecha, że jego koledzy są w rewelacyjnej formie. Powinien być bardziej cierpliwy, bo na pewno dostanie więcej godzin w tym sezonie.

Byłoby bardzo szkoda gdyby odszedł.