VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Parejo: „Cieszę się, że jestem w Valencii”

Bartłomiej Płonka, 31.07.2018; 23:06

Wypowiedź kapitana

Dani Parejo nie może już doczekać się startu nowego sezonu. Kapitan Los Ches w jednej z wypowiedzi przyznał, iż cieszy się z tego, że jest częścią Valencii i będzie mógł rozegrać kolejny sezon w jej barwach.

„Ten rok będzie wyjątkowy pod każdym względem” — komentował odnosząc się do obchodów stulecia klubu, które w tym sezonie czekają Valencię. „Sam bardzo się cieszę, że tutaj jestem i biorę udział w tym projekcie. Mam nadzieję, że odniesiemy sukces. To będzie mój ósmy sezon w Valencii i jestem bardzo szczęśliwy, że mogę tu grać” — kontynuował.

„Wzmocnienia zespołu są widoczne. Każdy klub chce być z roku na roku coraz lepszy. W ubiegłych rozgrywkach mieliśmy bardzo dobrą drużynę. Uważam, że należy ją utrzymać i wzmocnić kilkoma ogniwami, aby iść do przodu” — uważa. „Tamten sezon był wymarzony, ale mam nadzieję, że ten nadchodzący okaże się jeszcze lepszy i osiągniemy coś wielkiego” — dodał.

Następnie Parejo przyznał, iż bardzo ważną rolę dla całego klubu odgrywać będą kibice. „Razem z kibicami o dobry wynik zawsze łatwiej. Przeżyliśmy magiczne momenty na Mestalla. To zawsze ogromne wsparcie dla nas, tak, jak podczas ubiegłego sezonu. Chcemy czynić kroki naprzód razem z nimi”.

Na koniec kapitan odniósł się do osoby Marcelino. „Trener to osoba, która podchodzi do swoich zadań bardzo profesjonalnie, poświęca ku temu dużo czasu. Myślę, że pokazał to w Valencii oraz w innych miejscach, gdzie pracował. Zbudował tutaj mocny zespół. Pokazaliśmy w zeszłej kampanii zaangażowanie i walkę, to, że potrafimy być zespołem. To będzie bardzo ważne”.

Kategoria: Wywiady | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. los ches01.08.2018; 08:18
los chesCieszą słowa Parejo. Kapitan powinien charakteryzować się przywiązaniem do klubu oraz być punktem odniesienia dla innych zawodników jeśli chodzi o pozytywne podejście do nowego sezonu.
2. LimaK01.08.2018; 13:36
Zdobycie mistrzostwa na 100-lecie klubu, to by było coś! ;)