VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Zaza łączony z Sevillą

Bartłomiej Płonka, 31.07.2018; 16:15

Wciąż niepewne losy napastnika

Przyszłość Simone Zazy nadal jest pozostaje pod sporym znakiem zapytania. Odejście Włocha z Valencii jest bardzo prawdopodobne, a ostatnio chęć sprowadzenia napastnika wykazuje Sevilla.

Przez bardzo długi czas mówiło się o tym, iż włoski snajper trafi do Milanu, jednak temat transferu upadł kilkanaście dni temu. Zainteresowanie wyrażać miały także kluby Premier League, ale sam zawodnik nie chciałby wrócić do ligi, w której wcześniej zdecydowanie sobie nie poradził. Zaza chętnie pozostałby w Hiszpanii i niewykluczone, że całą sytuację wykorzysta Sevilla.

Andaluzyjczycy chcą jak najszybciej wzmocnić swój atak i podobno już kontaktowali się z Valencią w sprawie ewentualnych przenosin 27-latka. Oferta Sevilli miała opiewać na około 15 mln €, jednak włodarze „Nietoperzy” chcieliby otrzymać za Włocha większe pieniądze. W ostatnich dniach do grona zainteresowanych napastnikiem miało dołączyć również Torino.

Valencia również chciałaby pozyskać nowego snajpera — od dawna faworytem, by zawitać na Mestalla jest Kevin Gameiro, a w ostatnich dniach pojawiły się informacje o potencjalnym transferze Michy Batshuayia. Gdyby obaj wspomniani gracze trafiliby do stolicy Lewantu, wątpliwe byłoby, czy na miejsce w zespole mógłby liczyć Simone Zaza.

Kategoria: Transfery | EstadioDeportivo skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Volson31.07.2018; 16:38
Kupić jednego napastnika i zostawić resztę w spokoju. Ewentualnie jak ma iść do Sevilli to za 30 milionów bo po co będziemy wzmacniać rywala.Chociaż z Sevilli chciałbym Ben Yeddera więc jak by byli skłonni go dorzucić i dopłacić jakąś kwotę to bym się zgodził(takie tam Fmowe wymysły).
2. Y4rooo31.07.2018; 20:25
Jednego nie rozumiem. Zapłaciliśmy za niego 16 mln, gość ma dobry sezon w Valencii, a kluby oferują mniejsze pieniądze. To szczyt bezszczelnosci.

Chyba że za niego wtedy przeplacilismy... Chyba tak bo wcześniej słabo grał to nas wydoili na 16 :)
3. BuizeL31.07.2018; 22:46
Po pierwsze nie 16 tylko 18mln.
Po drugie Ben Yedder to by była dobra opcja.
Po trzecie zgodzę się z użytkownikiem powyżej.
4. clio23031.07.2018; 23:08
A w czym Yoda jest lepszy od Zazy?zamiast skupić się na innych pozycjach to w głowie im atak,moim zdaniem to będzie błąd pozbywania się Zazy,jeszcze za tak śmieszna kasę.Amunt VCF