VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Diakhaby i Račić zaskakują Marcelino

Bartłomiej Płonka, 30.07.2018; 15:02

Dobra postawa nowych graczy

Mouctar Diakhaby oraz Uros Račić pozytywnie zaskakują Marcelino podczas trwającej pretemporady. Szkoleniowiec jest bardzo zadowolony z postawy nowych piłkarzy w zespole.

Stoper z Francji został sprowadzony, by zwiększyć rywalizację w centrum defensywy. Valencia szukała zawodnika właśnie o takim profilu, jak Diakhaby. Największymi atutami 21-latka są szybkość oraz siła. Sam piłkarz doskonale zdaje sobie sprawę, że gra w Los Ches będzie dla niego sporym wyzwaniem i od pierwszych dni w nowym klubie pracuje na najwyższym poziomie. Swoją postawą wywiera bardzo pozytywne wrażenie na sztabie szkoleniowym.

Podobnie ma się sytuacja Urosa Račićia. 20-letni pomocnik z Serbii w dotychczasowych sparingach nie zawiódł trenera i wypracował sobie niezłą pozycję w jego oczach. Warto dodać, że mimo wszystko, losy Račićia będą zależne także od tego, kiedy gotowy do występów będzie Francis Coquelin, który zerwał ścięgno Achillesa w prawej nodze. Klub zdecydował się w czerwcu sprowadzić piłkarza Crveny rezygnując z Nemanji Maksimovicia, uznając, że na ten moment potrzebuje gracza o nieco innym profilu.

Kategoria: Ogólne | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.