sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Longoria wie, gdzie pukać

Adam Musialik, 28.07.2018; 08:14

Liczne kontakty dyrektora sportowego Valencii

Pablo Longoria zna sytuację kadrową i finansową wielu drużyn w Europie. To pozwala mu wiedzieć do kogo zadzwonić i do czyich drzwi zapukać w oczekiwaniu na transfer zawodnika na Estadio Mestalla.

Nowy dyrektor sportowy Valencii od kilku miesięcy robi swoje. Ściąga za niskie kwtoy zawodników z potencjałem jak Uros Racic czy Mouctar Diakhaby. Co prawda Francuz kosztował 15 milionów euro, ale klub wiąże z nim duże nadzieje. Takie transakcje, ale również inne, które są w toku, wiele mówią o wiedzy piłkarskiej i biznesowej byłego pracownika Juventusu czy Sassuolo. Ewentualne ściągnięcie Batshuayia także będzie można do tego zaliczyć, ponieważ jeszcze niedawno nikt by się tego nie spodziewał.

Ręka Longorii przy transferach zaczyna być coraz bardziej widoczna. Kiedy ktoś przychodzi z takiego klubu jak Juve, to nie może być zły, ale wątpliwości budziła jego przyjaźń z Marcelino. Początkowo sądzono, że dostał pracę na Mestalla „po znajomości”. Mamy jeszcze ponad miesiąc rynku transferowego, a jego zakupy już bronią się na papierze. Zobaczymy jednak jak będzie na boisku...

Kategoria: Ogólne | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. LimaK28.07.2018; 09:17
Dobry dyrektor sportowy to już "połowa sukcesu" ;)
2. Old Wardrober28.07.2018; 13:14
*transakcje
3. Groove28.07.2018; 21:27
Dobry clickbait w tytule.