VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Guedes nie leci do Azji z PSG

Michał Muszyński, 24.07.2018; 21:26

Pomocnik zostaje w Paryżu

Trener Paris Saint-Germain, Tomas Tuchel ogłosił listę piłkarzy, którzy wyruszą na azjatyckie tournée rozpoczynające się 28 lipca w Singapurze spotkaniami z Arsenalem FC oraz Atlético Madryt w ramach International Champions Cup. Gonçalo Guedes zostaje w stolicy Francji oczekując na rozstrzygnięcie sprawy swojej przyszłości klubowej.

Gonçalo Guedes nie znalazł się w gronie piłkarzy PSG, powołanych na azjatyckie tournée w Singapurze. Sprawa wydaje się o tyle zastanawiająca, iż klub w oficjalnym komunikacie potraktował Portugalczyka osobno, nie podając przyczyny jego pozostania w Paryżu, w przeciwieństwie do uczestników mundialu, którzy dostali dodatkowych kilka dni urlopu.

Wśród piłkarzy, którzy nie polecą do Azji są również Jesé, Krychowiak oraz di María. Kanaryjczyk nie ma mocnej pozycji w kadrze mistrza Francji, zaś Polak dzisiaj związał się z Lokomotivem Moskwa. Jeżeli chodzi o Angela di Maríę, klub w oficjalnym komunikacie poinformował, iż otrzyma dodatkowych kilka dni urlopu. W przypadku Guedesa władze PSG nie podały oficjalnych powodów pozostania piłkarza w Europie. Sam Gonçalo dzisiaj wrócił do treningów z drużyną, a ponadto miał poprosić klub o możliwość wyjazdu z drużyną na azjatycką część przygotowań do sezonu.

Kategoria: Ogólne | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. gacmetal24.07.2018; 23:02
No i elegancko. Teraz czekam na informację dotyczącą transferu definitywnego (lub wypożyczenia z opcją wykupu) do Valencii.
2. kamil3miliardy24.07.2018; 23:36
BR: Neto, Jaume
PO: Piccini, Vezo (?)
ŚO: Garay, Paulista, Murillo, Diakhaby
LO: Gaya, Lato
PP: Soler, Wass
ŚP: Parejo, Kondo, Coquelin, Racic, Medran
LP: Guedes, Ferran
ŚŃ: Rodrigo, Mina, Gameiro, Zaza (?)

Jak dla mnie jest to kadra na top 4. Szczególnie, że nie widać by Sevilla miała się wzmacniać. Nie wierzę by mieli nam zagrozić w tym sezonie i, jak co roku, życzę im spadku do Segunda. Największymi rywalami wydają się być Betis, Villarreal i może Athletic.
3. mlodyvcf25.07.2018; 09:48
Come to Valencia Gonçalo