VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Çoğalan odchodzi z klubu

Wojciech Ciuraj, 24.07.2018; 14:58

Zaskakująca decyzja młodego Turka

Wbrew przypuszczeniom hiszpańskiej prasy Ferhat Çoğalan nie związał swojej przyszłości z Valencią. Młody pomocnik miał podpisać długoterminowy kontrakt z klubem tuż po swoich szesnastych urodzinach. Stało się jednak inaczej i zawodnik będzie kontynuował swoją karierę we francuskim LOSC Lille.

Decyzja Çoğalana dziwi tym bardziej, że obecny projekt sportowy klubu zakłada stopniowe wprowadzanie najzdolniejszych juniorów do pierwszego zespołu. Wielu ekspertów spodziewało się, że młody Turek wkrótce dołączy do Ferrána Torresa i Kangina Lee, którzy coraz śmielej poczynają sobie w seniorskiej piłce. Można przypuszczać, że na decyzję Çoğalana wpływ miały warunki zaproponowane przez francuski klub. Młody zawodnik miał otrzymać za sam podpis 1.5 mln €

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (14)

KOMENTARZE

1. Vicente7324.07.2018; 15:33
Vicente73Uffff...
2. siarka00724.07.2018; 15:50
siarka007Żenada, Vicente. Że-na-da.
3. Cirian24.07.2018; 15:57
CirianA wiadomo co z Pascu?
4. siarka00724.07.2018; 16:02
siarka007Jasne. Pascu podpisał nowy kontrakt do 2020 roku, z klauzulą wynoszącą 80 mln €.
5. Vicente7324.07.2018; 17:00
Vicente73Ale co "żenada", siarka??? Że nie chcę widzieć w klubie człowieka, który dla worka monet wypina się na klub? Że nie pasuje mi ten konkretny zawodnik w dorosłej drużynie VCF? Czy żenada, że mam prawo do wyrażania opinii o kimś, kogo niezbyt chętnie widziałbym w koszulce z nietoperzem? A może problem tkwi w tym, że wobec Turka, Araba, Afrykańczyka, Ruska, itd, nie WYPADA się wypowiadać z niechęcią, bo przecież poprawność polityczna, itp. bzdury rządzą teraz światem??? Wyjaśnij, bo nie rozumiem?
6. Gran Hermano24.07.2018; 17:36
Gran HermanoVicente73 - ban nr 3 (rasizm, wcześniej wielokrotnie przymykaliśmy na niego oko). Przeczytaj i przyswój punkt 7. regulaminu przed powrotem.

Do zobaczenia 21 sierpnia.
7. tomekg24.07.2018; 17:54
Hmmm, serio ban za takie coś ? Jaki rasizm, gdzie ?! A co do meritum, taki jest trend, dzieciakom oferuje się bajeczne kontrakty, tak pewnie będzie coraz częściej. Szkoda ...
8. VShingoV24.07.2018; 18:12
Szkoda jego odejścia. Nie raz był wspominany jako jedna z największych perełek naszej szkółki. Z drugiej strony, lepiej, że odszedł w tym momencie. Mógłby to zrobić w 2020 (do tego roku miał oferowany kontrakt jeśli się nie mylę). Wówczas bardziej byłoby nam go szkoda, a tak nie pokazał się na tyle by za nim "rozpaczać".

Mamy na szczęście i mam taką nadzieję, że posiadamy innych graczy, którzy w przyszłości dadzą nam dużo radości.
9. Rokoldo24.07.2018; 18:15
Adiós!
10. LSW24.07.2018; 18:37
LSWI dobrze! Im więcej Hiszpanów, Portugalczyków i Latynosów tym lepiej dla tożsamości klubu, motywacji drużyny i jakości gry.
11. lisovski25.07.2018; 00:00
lisovskiI bardzo dobrze bo to nie poprawność teraz rządzi a wielki sztuczne napompowany "patryjotyzm "
Już mi się rzygać chce od tej napiny. Wszędzie gdzie nie spojrzę "prawdziwi" plują na nie polaków bo Ci mają czelność myśleć inaczej czy mieć swoje zdanie. Bandy idiotów bez pojęcia o historii tego kraju z ocenami na poziomie miernym oflagowują się bluzami marnej jakości "frot of the loom " i ryczą o matce narodów europy. Później leją po fladze piwskiem i wycierają o ławeczki godło. To jest wstyd ! Polska Walcząca na kiju basebolowym ? Tego chcecie ? o to walczyli powstańcy ? na prawdę ? W całym regionie nienawidzą nas niemal wszyscy. Czesi pamiętają nam pacyfikację Litwini są wkó$#&^ni dyma nas sprytny Węgier z którym też mamy specyficzną historie. Matka narodów europy. W pracy kolo częstuje mnie naklejką "Niemieckie obozy zagłady " w kraju w którym od małego dziecka uczą o holokauście koleszka twierdzi że ktoś nie wie ! Wydaje mi się że to on nie wie ! nawet ci biedni Ukraincy którzy tu pracują na czarno to wiedzą.
Kraj jest podzielony równo na pół prawdziwy Polak próbował by to naprawić bo to jest realny problem. Podzieleni jesteśmy łatwym celem dla prawdziwych wrogów ojczyzny.
12. siarka00725.07.2018; 01:41
siarka007lisovski:

Nie będę usuwał Twojej wiadomości, chociaż jest nie na temat i właściwie powinienem zgodnie z regulaminem, ale zachęcam do poruszania tematów polityczno-historyczych na forum.vcf.pl, nie pod newsami o piłkarzach.

Kolejne komentarze nie na temat będą kasowane.
13. KilyVCF25.07.2018; 02:56
KilyVCFJa tego nie widzę. Zarówno wydumana "poprawność polityczna" jak i równie wydumany "tępy patriotyzm" tak naprawdę niemal nie istnieją w rzeczywistych międzynarodowych stosunkach międzyludzkich. Dużo podróżuję (a raczej podróżowałem bo już nie mam tyle wolnych dni) i dawno stwierdziłem że to jest w internecie, tylko w mediach, tam "walczy się" o takie bzdury. Widocznie jest w tym interes. W Polsce zdecydowanie lepiej sprzedaje się ta wersja o której pisze lisovski. Ale nie przesadzajmy, w tzw realu będzie to niewielki odsetek. Może za parę dekad rzeczywiście będzie gorzej. Świadomie piszę "sprzedaje" bo tego typu idee są sprzedawane konsumentom, jak wiele innych idei, produktów i usług.
Nie wierzę, że ludzi zajmują takie "rozterki" jakie czytam pod tym newsem. Czy naprawdę ktoś miał jakieś problemy w życiu przez "polityczną poprawność" albo "wojujących patriotów"? Ile razy? Nie uważam Polaków za większych rasistów czy bardziej tolerancyjnych od innych nacji. Nie wiem, może się mylę i każdy nowy rocznik wchodzący ze szkoły to ludzie którzy potrzebują zdeklarować się po którejś stronie, hejtować tych którzy myślą inaczej i nie ma miejsca na indywidualizm.
Tak naprawdę nie ma o czym dyskutować, bo wystarczy dać kilka dobrych książek o historii, ustroju, ekonomii itp. i wszyscy dojdą do podobnych wniosków; a dyskusje internetowe wynikają z niewiedzy i błędnej edukacji.
W topowej drużynie piłkarskich, nie zgodzę się z LSW, dla tożsamości, poziomu czy charakteru nie ma wpływu narodowość.
Decydujące są parcie na wynik, charakter klubu, czy ma mentalność zwycięzców itd.
Ci sami gracze w koszulce VCF zrobią gorszy wynik niż w koszulce Barcelony.
Real czy Juventus stawiają sobie cele i grają o coś, a Valencia gra o pietruszkę.
Mówił ostatnio Marcel że naszym minimum i maximum jest to samo miejsce. No to o co walczyć skoro miejsce 4 traktujemy równocześnie za coś normalnego i maksymalnego? Ciężko wtedy o sukces.
Są kluby które mają taki charakter stale i nie straca go beznadziejnym sezonem czy przestrzelonym okienkiem, a są takie które nie mają go wcale albo mają raz na ruski rok.

ps. zupełnie uciekło nam że w sprawie Turka przebił nas bodajże szósty czy siódmy najbogatszy klub Ligue1..
14. ThomsonVCF25.07.2018; 13:37
ThomsonVCFWow Lisek, kto by pomyslal ze tak bardzo sie zgodze z Twoim wpisem ;)