VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

OFICJALNIE: Kangin 2022!

Michał Kosim, 21.07.2018; 15:35

Nowa umowa „koreańskiego Messiego”

Valencia kontynuuje zabezpieczanie swoich interesów, parafując kontrakty z utalentowanymi wychowankami. Kolejnym młodym zawodnikiem, który podpisał nową umowę jest jeden z największych talentów Los Ches – Kangin Lee. Koreańczyk ma w umowie zawartą klauzulę wynoszącą aż 80 mln €.

Valencia CF w tę sobotę osiągnęła porozumienie z Kanginem Lee w kwestii przedłużenie jego umowy do 30 czerwca 2022 roku, z klauzulą odstępnego w wysokości 80 mln €. Młody koreański piłkarz w tym sezonie będzie członkiem zespołu rezerw, jednak zostanie włączony do dynamiki pracy pierwszej drużyny, będąc szykowanym na bycie pełnoprawnym członkiem składu w sezonie kolejnym. Kangin Lee dołączy tej sobotniej nocy do obozu zespołu w Crans-Montanie (Szwajcaria), aby od niedzieli rozpocząć pracę z resztą grupy.

Koreańczyk na przełomie maja i czerwca brał udział w prestiżowym Turnieju w Tulonie. Mimo że jego reprezentacja odpadła w fazie grupowej, a urodzony w 2001 roku pomocnik rywalizował głównie z piłkarzami z rocznika 1997 oraz 1998, Kangin zdołał zdobyć trzy gole i zostać wybranym do jedenastki rozgrywek. Po turnieju został zaproszony do niemieckiej siedziby adidasa, który widzi w 17-latku przyszłą gwiazdę.

Poniżej obejrzycie próbkę jego umiejętności:

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com | własne skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.