VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Marcelino czeka na Gameiro

Adam Musialik, 21.07.2018; 14:09

Trener liczy na szybki transfer Francuza

Do początku nowego sezonu został miesiąc, a Valencia według Marcelino i Pablo Longorii potrzebuje jeszcze czterech lub pięciu transferów. Jednym z głównych celów jest ściągnięcie napastnika, najlepiej w osobie Kevina Gameiro.

Szkoleniowiec Los Ches oczekuje, że w nadchodzącym tygodniu wspomniany wyżej transfer zostanie przeprowadzony, podczas gdy on będzie przygotowywał drużynę do sezonu na zgrupowaniu w szwajcarskim ośrodku narciarskim Crans Montana. Niestety, w tym momencie wszystko jest w rękach Atletico, które czeka aż na Wanda Metropolitano uda się ściągnąć Nikolę Kalinicia. To sprawia, że operacja utknęła w martwym punkcie. Według włoskich mediów, Chorwat może trafić do Los Colchoneros już w ten weekend, co prawdopodobnie spowoduje efekt domina: Kalinić do Atletico, Gameiro do Valencii, Zaza do Milanu.

Marcelino za wszelką cenę chce pozyskać Francuza, ponieważ uważa, że idealnie sprawdzi się w jego projekcie i przepracował okres przygotowawczy już z nową drużyną. Szkoleniowiec chce utrzymać rywalizację w ataku, która bardzo pozytywnie wpłynęła na efekty strzeleckie napastników Valencii w zeszłym sezonie.

31-letni napastnik rozegrał w zeszłym sezonie 36 spotkań, w których 11 razy wpisał się na listę strzelców. Ponadto zaliczył 4 asysty.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. bartexb21.07.2018; 14:28
bartexbChciałbym żeby Zaza został, ale no Marcelino wie najlepiej...