VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Powołani na zgrupowanie w Szwajcarii

Michał Kosim, 20.07.2018; 16:49

Kadra na pierwsze trzy sparingi

Valencia ogłosiła listę zawodników, którzy będą mieli okazję wystąpić w towarzyskich spotkaniach z Galatasaray (21.07, 17:30), Lausanne-Sport (24.07, 18:30) oraz PSV (28.07, 19:00). W Walencji pozostaną Javi Jiménez oraz Sito, którzy w ostatnich dniach trenowali pod okiem Marcelino. Wezmą oni udział w przygotowaniach Mestallety.

Sporą niespodzianką jest powołanie dla Rodrigo Moreno. Hiszpan otrzymał od klubu pozwolenie na dłuższe wakacje z racji na występ na Mistrzostwach Świata, jednak poprosił Marcelino o wcześniejszy powrót do treningów. Mimo obaw mistera o to, że Rodrigo niewystarczająco naładuje baterie przed wymagającym sezonem 18/19, napastnik zapewnił, że jedynym, czego mu trzeba jest w pełni przepracowany okres przygotowawczy. W ten piątek odbył on pierwszy trening z zespołem i będzie powoli przygotowywany do gry na najwyższych obrotach.

W sobotę do treningów wróci natomiast Kondogbia, który dostał od Valencii wolne z powodów rodzinnych.

Skład uzupełnili zawodnicy Mestallety: Cristian Rivero (bramkarz, 20 l.), Álex Centelles (lewy obrońca, 18 l.), Álex Blanco (lewy skrzydłowy, 19 l.) oraz Jordi Escobar (napastnik, 16 l.).

Bramkarze: Neto, Jaume, Cristian Rivero;
Obrońcy: Garay, Gabriel, Murillo, Diakhaby, Vezo, Gayà, Montoya, Lato, Álex Centelles;
Pomocnicy: Kondogbia, Parejo, Račić, Medrán, Soler, Wass, Ferrán Torres, Álex Blanco, Nacho Gil;
Napastnicy: Rodrigo, Mina, Zaza, Jordi Escobar.

Kategoria: Mecze | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.