VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Tuchel chce Guedesa, Guedes chce Valencii

Michał Kosim, 13.07.2018; 23:13

Skrzydłowy zdeterminowany, by wrócić na Mestalla

Transferowa saga z Gonçalo Guedesem w roli głównej trwa w najlepsze i od jakiegoś czasu zdaje się znajdować w martwym punkcie. W ostatnich dniach 21-latek miał jednak poinformować PSG oraz Marcelino o swoich intencjach, czyli o chęci pozostania w Valencii.

Paris Saint-Germain spełniło wymagania UEFA bez sprzedaży Guedesa, w związku z czym może teraz z większą swobodą decydować o jego przyszłości. Ta niekoniecznie musi być jednak związana z Paryżem.

Jak informuje Superdeporte, po zakończeniu udziału Portugalczyka w Mistrzostwach Świata, a jeszcze przed rozpoczęciem pretemporady Valencii, zadzwonił do niego Marcelino. Trener Los Ches miał pogratulować mu udziału w turnieju oraz dowiedzieć się, czy jego wolą nadal jest powrót do drużyny „Nietoperzy”. Guedes miał zdecydowanie wyrazić chęć powrotu na Estadio Mestalla oraz poinformować „Paryżan” o tym, że myśli tylko o kontynuacji kariery w czwartym zespole poprzednich rozgrywek LaLiga.

Paris United donosi z kolei o tym, że PSG będzie próbowało sprzedać Ángela Di Maríę. Nowy trener zespołu, Thomas Tuchel, w jego miejsce preferuje powrót właśnie Guedesa, który myślami jest już jednak w Walencji. Sytuację będzie próbował rozwiązać Jorge Mendes, agent zawodnika, który poleciał do Kataru, gdzie rezyduje właściciel Paris Saint-Germain – Nasser Al-Khelaïfi. Warto zaznaczyć, że w Anglii przebywa obecnie Peter Lim i ilekroć znajdował się on w Europie wiązało się to z nowymi doniesieniami w kwestii etapu, na jakim znajdują się negocjacje dotyczące przenosin skrzydłowego do Valencii. To właśnie między innymi Lim ma być wielkim zwolennikiem tego transferu.

Tym samym potwierdza się część z doniesień, które już kilka dni wcześniej przedstawiliśmy Wam w pierwszym epizodzie serii artykułów pt. „Bat nad głową”:

BAT #1: Guedes wraca do siebie

Kategoria: Transfery | Superdeporte | Paris United skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. mattaj13.07.2018; 23:47
mattajHeh :) Gonzo, tego się po Tobie nie spodziewałem. Szkoda, że takie problemy są z jego ściągnięciem i zapewne nam się nie uda, ale nie obraziłbym się jakby u nas został :)
2. ThomsonVCF14.07.2018; 12:28
ThomsonVCFJak Tuchel chce go zatrzymać to raczej możemy o nim zapomnieć.
3. konto usunięte14.07.2018; 13:05
konto usuniętePSG oczekuje pieniędzy za Guedesa jakby on był gwiazdą światowego formatu. Owszem to zdolny i przyszłościowy piłkarz, ale patrząc na końcówkę ligi oraz Mundial, to jednak bądźmy realistami.