VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia wraca do treningów z piłką

Michał Kosim, 11.07.2018; 16:10

Pierwsze zajęcia

We wtorek zawodnicy dowodzeni przez Marcelino po raz pierwszy wybiegli na boiska Paterny, rozpoczynając tym samym przygotowania do sezonu 2018/2019, w którym Los Ches wracają do Ligi Mistrzów. Nie zabrakło nowych twarzy.

Wśród grupy, którą miał do dyspozycji mister pojawiły się trzy letnie wzmocnienia: Uroš Račić, Mouctar Diakhaby oraz Daniel Wass, którzy będą mieli sporo czasu na aklimatyzację w nowym zespole przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych za nieco ponad miesiąc.

W składzie znaleźli się również gracze Mestallety: Cristian Rivero, Javi Jiménez, Álex Centelles, Sito, a także Álex Blanco. Jiménez w tę środę podpisał z Valencią nową umowę, która obowiązuje do 2021 roku.

Było też kilku nieobecnych. Rodrigo wznowi treningi za kilka dni w związku z udziałem w Mistrzostwach Świata, powrót Coquelina do boiskowych zajęć po poważnej kontuzji odniesionej w marcu jest szacowany na koniec sierpnia, Maksimović trenował na siłowni, by nie ryzykować kontuzji przed rychłymi przenosinami do Getafe, natomiast Nani, Nacho Gil i Nacho Vidal dostali zgodę na wolne i szukanie sobie nowych klubów (ostatni z wymienionych jest blisko przenosin do Osasuny). Klub wkrótce powinien opuścić także Medrán, który jednak w przeciwieństwie do wymienionych wcześniej piłkarzy trenował z resztą zespołu.

Skład, który wziął udział w pierwszym treningu pretemporady:
Neto, Jaume, Rivero; Garay, Murillo, Gabriel, Diakhaby, Vezo, Jiménez, Gayà, Montoya, Lato, Centelles; Kondogbia, Parejo, Račić, Medrán, Soler, Wass, Ferrán, Blanco, Sito; Zaza, Mina.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com | AS skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.