VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Maksimović odejdzie z klubu (Aktualizacja!)

Karol Kotlarz, 10.07.2018; 23:00

Kierunek: Getafe?

Valencia rozpoczęła starania o znalezienie nowego zespołu dla Nemanji Maksimovicia. Zdaniem hiszpańskich mediów w wyścigu o pozyskanie Serba przoduje Getafe.

Maksimović uzyskał zgodę na poszukiwanie nowego klubu. Pomocnik nie trenował dziś z drużyną, aby nie doznać urazu, który mógłby pokrzyżować plany transferu. Celem Valencii jest sprzedaż Serba wraz z opcją odkupu w niedalekiej przyszłości. Kilka dni temu Serb spotkał się z Mateu Alemanym i obaj doszli do wniosku, że pomocnik potrzebuje więcej minut na boisku, czego mógłby nie uzyskać pozostając w Valencii.

Zdaniem Cadena SER najlepszą ofertę, jaką otrzymała Valencia, przedstawiła drużyna Getafe. Według doniesień klub z przedmieść Madrytu zaoferował 5,5 mln € za pozyskanie Maksimovicia, a sam transfer jest już tylko kwestią godzin. Dodatkowo Los Ches mieliby zachować opcję odkupu. Warto przypomnieć, że Serb trafił na Mestalla rok temu w letnim okienku transferowym za darmo. W ostatnim czasie w gronie zainteresowanych pozyskaniem Maksimovicia poza Getafe wymieniano chociażby Celtę, Leganés, Alavés czy Real Betis.

Aktualizacja

Jak poinformował na Twitterze dziennikarz Héctor Gómez, Maksimović przeniesie się do Getafe za 5 mln €. Valencia zachowa możliwość odkupu pomocnika przez trzy lata. Wartość odkupu będzie wzrastać co roku, do kwoty 8 mln € w ostatnim, trzecim roku.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva | SER skomentuj Skomentuj (9)

KOMENTARZE

1. gats10.07.2018; 23:32
przez chwilę bałem się że klub przez chrapkę na kilka milionów, straci prawa do Maksiego, Wtedy bym się nieźle wkurzył.
A jak zostanie odkup za sezon w osiągalnej cenie to Alemany po raz zasłużył na kolejne brawa.

Jedyne czego do tej pory w jego wykonaniu nie bardzo rozumiem to to, że najpierw sprowadził kolejnego ŚO a teraz będzie musiał się ostro wynegocjować o prawego obrońcę, którego pozyskanie powinno być absolutnym priorytetem.
logicznym wyjaśnieniem byłoby to że ten Diakhaby faktycznie jest taki kozak, że jak pojawiła się okazja to odrzucił plan i go od razu kupił.

2. gats10.07.2018; 23:35
kurczę sorry za błędy. Postaram się pod tym względem ogarnąć :)
3. siarka00711.07.2018; 00:05
siarka007Zarówno Alemany jak i Marcelino bardzo go chwalili, ale u nas by nie pograł, a lepiej go sprzedać i móc odkupić niż wypożyczyć. Tacy gracze są inaczej traktowani przez kluby, o czym niestety przekonał się Medran w Alaves. A tak mogą czuć, że jest ich, teraz wpadnie kilka milionów, no i w przypadku naprawdę dobrej gry do nas wróci.

Mimo wszystko cieszę się, że ten rok został z nami. Nauczył się hiszpańskiego, zaaklimatyzował w kraju i będzie miał znacznie łatwiej w Getafe.

Powodzenia, Maksi! Wierzę, że do zobaczenia.
4. szogun11.07.2018; 00:13
Kwota dobra zestawiając to z kwota za którą kupiliśmy Wassa )
5. gats11.07.2018; 00:16
ja Maksiego uwielbiam, nie wyobrażam sobie żeby do Nas nie wrócił.

myślę za rok może być na poziomie np takiego Lobotki, i tego mu życzę. Powodzenia!

6. baraja11.07.2018; 10:50
barajaSuper, że pozbyliśmy się tego "placka". I mam nadzieję, że nigdy więcej do nas nie wróci, bo jest po prostu zwyczajnie za słaby dla Valencii. Nigdy mnie nie przekonywał swoją grą, ale widzę, że co niektórzy na tej stronie będą za nim płakać.
7. tomekg11.07.2018; 12:09
Słusznie, za słaby na pierwszy skład. Bardzo dobry deal. Chciałbym zobaczyć info, że szukamy klubu dla innego "placka" ;)
8. mlodyvcf11.07.2018; 12:33
Czy ktoś tu ma coś do naszego kapitana? :D
9. Vicente7311.07.2018; 13:06
Vicente73Fakt, przydałby nam się prawdziwy, świeży, kreatywny, szybki i skuteczny kozak w środku...

Eeeeechhhh...