VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Hateboer opcją na prawą obronę

Michał Kosim, 07.07.2018; 22:02

Holender w kręgu zainteresowań Valencii

Jak donosi holenderski Voetbal International, „Nietoperze” obserwują prawego defensora Atalanty Bergamo – Hansa Hateboera. Klub miał nawet złożyć pierwszą ofertę, która została jednak odrzucona.

Kwota, jaką Valencia zaoferowała za jednego z najlepszych prawych obrońców zeszłego sezonu Serie A nie została ujawniona. Siódma ekipa poprzedniego sezonu ligi włoskiej ma oczekiwać za swojego zawodnika ok. 15 mln €. Sam piłkarz ma być otwarty na przenosiny do Hiszpanii i kuszącą możliwość gry w Lidze Mistrzów.

24-letni Hateboer dwukrotnie wystąpił w reprezentacji Holandii, zaliczając w zeszłym sezonie 43 spotkania, w których zanotował trzy asysty. Prawy obrońca mierzy aż 187 cm wzrostu, co pomaga mu w pojedynkach siłowych, mimo to jest szybki i chętnie decyduje się na ofensywne rajdy. W zeszłorocznym meczu Valencii z Atalantą o Trofeo Naranja pokazał się publiczności zebranej na Mestalla z dobrej strony, rozgrywając w nim pełne 90 minut.

Kontrakt Holendra z Atalantą obowiązuje do 2020 roku, a jego usługami mają być zainteresowane także m.in. Borussia Dortmund czy Napoli.

Aktualizacja (9.07):

Jak donosi Radio Esport Valencia, zawodnik miał dać zielone światło w kwestii przenosin do Valencii. Prawy obrońca Atalanty ma być priorytetem klubu, który obecnie próbuje obniżyć kwotę transferu. Los Ches chcieliby, by Holender był w drużynie już podczas zgrupowania w Szwajcarii, zaplanowanym na 20-28 lipca.

Kategoria: Transfery | vi.nl | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. gats09.07.2018; 01:38
fajnie że pojawiają się newsy!

coraz więcej się mówi o tym gościu, nie mam pojęcia kto to jest taki trochę no name, ale w sumie nazwiska nie grają aka Negredo , Enzo

parę razy jego nazwisku się przewinęło kojarzone z większymi klubami, zresztą jest o tym w newsie.

nasza oferta ponoć była dużo za niska, 8 - 9
a Atlanta odrzuciła 13 Borussi, więc szykują się ciężkie negocjacje które ponoć są w toku

Atlanta często się godzi na formulę wypożyczenia z opcją wykupu obowiązkowego i trochę siana z góry. Alemany to mistrz negocjacji . Pytanie czy warto?


2. kOst09.07.2018; 10:44
kOstMoże uda im się kogoś wcisnąć na wymianę np. Maksimović...
3. patrickvcf09.07.2018; 15:34
patrickvcfTo jest gość który jest uważany za wielką nadzieję prawej obrony nowej reprezentacji Holandii. Uważam że warto się nim interesować. Ostatnio oglądałęm go w meczu z Włochami przed WC.

http://footballfullmatch.com/friendlies/italy-vs-netherlands-04-06-2018/