sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Początek przygotowań do sezonu

Karol Kotlarz, 05.07.2018; 22:51

Na początek testy medyczne

Po wakacyjnej przerwie zawodnicy Valencii stawili się do klubu, aby rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. W pierwszej kolejności każdy z nich przejdzie szereg badań medycznych.

Na liście piłkarzy, którzy mają stawić się na testach są: Neto, Jaume, Montoya, Vezo, Murillo, Gabriel, Garay, Diakhaby, Gayà, Lato, Maksimovic, Parejo, Kondogbia, Soler, Ferran, Medrán, Račić, Nani, Zaza i Mina. Dodatkowo, decyzją Marcelino do pierwszego zespołu dołączy pięciu graczy Mestallety: Cristian Rivero, Alex Centelles, Javi Jiménez, Alex Blanco oraz Sito.

Zawodnicy, poza Diakhabym, rozpoczęli dziś testy medyczne. Nowy środkowy obrońca Valencii przeszedł wszystkie badania przed ogłoszeniem transferu, wobec tego nie było potrzeby ich powtarzania. Francuz pracował dziś za to z fizjoterapeutą. Wśród szeregu badań, jakie przejdą piłkarze od czwartku do wtorku, wymienić można testy kardiologiczne, spirometryczne oraz dentystyczne. Badania będą nadzorowane przez głównego lekarza Valencii, Pascuala Casaña, a przeprowadzone zostaną w Paternie oraz Katolickim Uniwersytecie w Walencji.

Następnym etapem będzie praca z trenerami przygotowania fizycznego, pod czujnym okiem Ismy Fernandeza. Początek testów w Paternie zaplanowany jest na niedzielę. We wtorek zawodnicy odbędą pierwszy trening na boisku.

W pierwszym dniu przygotowań zabrakło uczestnika MŚ w Rosji, Rodrigo, a także kontuzjowanego Coquelina. Klub nie podał kiedy obaj gracze powrócą do treningów. Dodatkowo nieobecni byli Nacho Gil i Nacho Vidal, którzy negocjują swój transfer do Córdoby. Obaj piłkarze dostali zgodę od Valencii na późniejsze rozpoczęcie przygotowań do sezonu, jeśli transfer nie dojdzie do skutku. Podobną zgodę otrzymał też Nani, który – jeśli nie odejdzie wcześniej z klubu – stawi się na treningach w kolejnym tygodniu.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.