VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Murthy: „Ten sam Klub – nowa era”

Michał Kosim, 05.07.2018; 17:24

Słowa prezydenta z ceremonii prezentacji strojów

Na środowej prezentacji domowych koszulek Valencii na stulecie klubu nie mogło zabraknąć prezydenta klubu, Anila Murthy’ego. Wygłosił on z tej okazji krótką przemowę.

„Dobry wieczór.

Dziś oficjalnie podnosimy kurtynę obchodów stulecia Valencii CF. Ten sam Klub – nowa era.

Przede wszystkim chciałbym pogratulować ekipie, która zorganizowała dzisiejsze wydarzenie. Naszemu własnemu, wewnętrznemu zespołowi z kilku różnych oddziałów. Grupie ludzi, którzy – oprócz swojej codziennej pracy – poświęcili się zorganizowaniu niesamowitego wydarzenia.

Dziś Klub jest silniejszy niż kiedykolwiek, ponieważ mamy wspaniałych ludzi – grupę zaangażowanych profesjonalistów, pracujących wspólnie nad jednym celem: sprawieniem, by ten Klub się rozwijał.

Dobra robota i gratulacje dla Was wszystkich.

Będziemy przeżywać wiele wydarzeń na przestrzeni całego sezonu, by zaznaczyć ważny kamień milowy: sto lat Valencii CF.

Z pomocą profesjonalistów, jak Paco „Encyklopedia” Lloret (dziennikarz, który poprowadził całą ceremonię – przyp. red.) będziemy czcić ważne chwile, główne postacie, legendy etc., które są częścią historii Valencii CF.

Stulecie należy się wszystkim Valencianistas, Walencjanom oraz Walencji i chcemy zaangażować wszystkich w świętowanie.

Jestem szczęśliwy, bo wracamy do Ligi Mistrzów w sezonie świętowania stulecia.

Jestem szczęśliwy, bo przywróciliśmy ten projekt na właściwe tory.

Jestem szczęśliwy, bo mamy klarowną wizję przyszłości tego projektu i posiadamy profesjonalistów niezbędnych do tego, by wprowadzać nasze pomysły w życie.

Jestem szczęśliwy, bo kibice chcą wspierać swój zespół i wracają na stadion.

Bo świat piłki bardzo się zmienił w ciągu ostatnich lat. Zmiany następują bardzo szybko i przyspieszają jeszcze bardziej.

W ostatnich dniach gazety dywagują o transferach za ponad 300 mln €. Kto by o tym pomyślał kilka lat temu?

W dzisiejszych czasach niektóre kluby mają ogromne budżety. Sprzedają koszulki na całym świecie. Mają swoich fanów wszędzie, od Peru do Chin. Wszystkie te zmiany dokonały się w ciągu ostatnich 10 lat.

W tym kontekście stulecie stanowi okazję do zastanowienia się nad przyszłością tego Klubu.

Dla jasności: jesteśmy klubem piłkarskim. I musimy być jednym z największych w Europie. Musimy występować w Lidze Mistrzów lub w jakichkolwiek innych najlepszych rozgrywkach, które pojawią się w przyszłości. Z dala od niestabilności, której doświadczaliśmy na przestrzeni historii Klubu.

Klub z silną i globalną marką. Klub, który przekazuje emocje swojej wielkiej rzeszy fanów. Klub, który będzie trzymać się swoich korzeni, by odróżnić się od całej reszty. Z globalnym nastawieniem.

Jestem naprawdę pozytywnie nastawiony do osiągnięcia tych celów. Teraz posiadamy profesjonalny zarząd, który rozumie stawiane mu wyzwania i chce podejść do nich bez obaw.

Zarząd, który zapewnia zaufanie i stabilizację, stawiając na system szkolenia młodzieży i własne gwiazdy. Tenże system jest tym, co pozwoli Valencii przetrwać, by sprostać wymaganiom rynku transferowego, a także osiągnąć najwyższą jakość. Stawiamy na Akademię z jasnym osądem i determinacją. Te trzy perły Akademii: Carlos, José Luis oraz Ferrán są przykładem takiej determinacji.

Musimy być jednak cierpliwi. Musimy unikać pokusy podejmowania szalonych decyzji czy stawiania na ryzykowne opcje, licząc na szybki cud.

Dziś Valencia CF jest w rękach profesjonalistów z silnym przywództwem oraz wsparciem większościowego akcjonariusza, Petera Lima, aby odnieść sukces.

Podsumowując: chciałbym pogratulować zespołowi Bombai za jego zaangażowanie w wydarzenie dotyczące obchodów stulecia. Valencianistom, którzy chcą dzielić się swoimi emocjami ze wszystkimi fanami za pośrednictwem swojej muzyki. Mam nadzieję, że Wam wszystkim się podobało.Chciałbym też podziękować Enrique Arce’owi (który pełnił funkcję narratora w materiałach wideo wyświetlanych podczas prezentacji koszulek – przyp. red.) za jego pasję względem Valencii CF, która zachwyciła nas wszystkich w trakcie tego wydarzenia.

Chciałbym pogratulować wszystkim sponsorom biorącym udział w obchodach, ponieważ Wasze wsparcie jest naprawdę ważne w tym, by wzmocnić świętowanie wszystkich Valencianistas. Chciałbym pogratulować mediom, które czasem nas krytykują, a czasem nas doceniają, ale zawsze robią to z pasją. Chcę uczyć się od Was wszystkich, by stawać się coraz lepszym Valencianistą dzień po dniu dzięki honorowi w postaci bycia prezydentem, chcąc chronić i służyć tak zasłużonemu historycznie klubowi i sprawiać, by był rozsławiany”.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Cirian05.07.2018; 20:23
CirianAmunt!
2. LimaK05.07.2018; 21:38
AMUNT VALENCIA!!!