sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Gil i Vidal trafią do Córdoby

Karol Kotlarz, 04.07.2018; 15:42

Dwóch piłkarzy na wylocie

Wszystko wskazuje na to, że Nacho Gil oraz Nacho Vidal nie zagrają w Valencii w przyszłym sezonie. Obaj zawodnicy mają trafić do Córdoby. Los Ches zachowają opcję odkupu obu piłkarzy.

Dziś rano w biurach Valencii stawili się agenci z grupy Promoesport, reprezentującej Nacho Gila i Nacho Vidala. Celem spotkania było omówienie przyszłości obu graczy, którzy nie znajdują się w planach Marcelino na nowy sezon. Intencją klubu było znalezienie im nowego pracodawcy.

Vidal i Gil otrzymali ofertę od drugoligowej Córdoby, która została przyjęta przez klub. Na jej mocy obaj gracze mają trafić do tego zespołu. Nieznana jest kwota, za którą przeniosą się do drużyny z Andaluzji, jednak pewnym jest, że Valencia zachowa możliwość wykupu obu piłkarzy przez określoną liczbę lat. Podobny manewr zastosowano przy sprzedaży Antonio Sivery i Nando Garcíi do Alavés.

Obaj zawodnicy dostaną tym samym większą szansę na grę w pierwszym zespole. W ubiegłym sezonie Vidal przegrał rywalizację z Montoyą i Vezo na prawej stronie defensywy, zaś Gil po kilku występach został zimą wypożyczony do Las Palmas, gdzie zagrał w 14 spotkaniach.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. szogun04.07.2018; 15:55
No i git. Jeszcze Nani i Abdenour do odstrzału.
2. Ashkan04.07.2018; 16:29
Nani już chyba wyppżyczony do Sportingu.