sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Vidal na celowniku Sportingu Gijón

Karol Kotlarz, 03.07.2018; 15:05

Obrońca bliski przenosin

Nacho Vidal jest obserwowany przez Sporting Gijón. Klub z zaplecza LaLiga poszukuje wzmocnień na prawą stronę defensywy, a zawodnik Valencii jest jednym z faworytów do gry na tej pozycji.

Klub z Asturii, którego celem jest awans do LaLiga w następnym sezonie, monitoruje sytuację Nacho Vidala już od dłuższego czasu. Zwolennikiem pozyskania 23-latka są trener Sportingu, doskonale znany kibicom Valencii, Rubén Baraja, a także dyrektor sportowy zespołu z Gijón, Miguel Torrecilla. Wśród zainteresowanych osobą Nacho Vidala wymienia się również Osasunę, której dyrektorem sportowym jest Braulio Vázquez, pełniący niegdyś identyczną funkcję w Valencii.

Pomimo iż w zakończonym sezonie Vidal rozegrał kilka spotkań w pierwszym zespole, nie znajduje się on w planach Marcelino na nowy sezon. Valencia chce wypożyczyć swojego prawego obrońcę, by ten nabrał cennego doświadczenia. Takie też rozwiązanie proponowane jest drużynie z Asturii. Sporting chciałby jednak transferu definitywnego z ewentualną opcją wykupu, aktywną przez kilka lat. Identyczne rozwiązanie Valencia zastosowała przy sprzedaży Antonio Sivery do Alavés.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. szogun03.07.2018; 18:56
Sprzedałbym go z opcja odkupu.