VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Meunier nie dla Valencii?

Karol Kotlarz, 03.07.2018; 14:42

Paulo Díaz alternatywą

W letnim okienku transferowym jednym z priorytetów Valencii będzie pozyskanie prawego obrońcy. Wśród kandydatów przewijało się nazwisko Thomasa Meuniera z PSG, jednak Paryżanie wciąż podbijają jego cenę. Alternatywą dla Belga może być Paulo Díaz z San Lorenzo.

Wpływ na decyzję PSG ma również fakt, iż Meunier spisuje się nieźle podczas trwających Mistrzostw Świata w Rosji. Występy prawego defensora sprawiły, że pojawiły się kolejne zespoły nim zainteresowane. Zdaniem hiszpańskiej prasy są to czołowe drużyny z Anglii i Włoch.

Widząc to, klub z Paryża zdecydował podbić cenę za Belga – teraz chętni musieliby wyłożyć blisko 40 mln €. Kwota ta jest niemal identyczna z tą, która wpłynie na konto Valencii za transfer João Cancelo. Dodatkowo, nowy trener PSG, Thomas Tuchel nie jest skłonny na obecną chwilę rozstawać się z belgijskim obrońcą, jako że kontuzję leczy inny prawy defensor, Dani Alves.

Paulo Díaz alternatywą dla Meuniera

Wysoka kwota, jaką żądają Paryżanie sprawia, że Valencia musi rozglądać się za innymi zawodnikami. W ostatnim czasie Radio Esport Valencia podało, że Los Ches obserwują prawego obrońcę San Lorenzo, Paulo Díaza.

23-letni Chilijczyk, 14-krotny reprezentant tego kraju, może występować również na środku defensywy oraz na lewej stronie obrony. Za pozyskaniem Díaza przemawiają względy zarówno sportowe, jak i ekonomiczne. San Lorenzo miałoby żądać kwoty około 5-6 mln € za swojego obrońcę.

Kategoria: Transfery | PlazaDeportiva | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. szogun03.07.2018; 18:56
Brac tego Diaza moze się sprawdzi w Hiszpanii i malo chca za niego. Na tego Belga nas nie stac.