VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Marcelino chce Gomesa

Adam Musialik, 02.07.2018; 08:53

Powrót Portugalczyka coraz bliżej

Valencia zdecydowała się na transfer André Gomesa. Marcelino zgodził się na powrót pomocnika na Mestalla, a Mateu Alemany skontaktował się już z agentem zawodnika, czyli Jorge Mendesem.

Priorytetem Valencii jest wypożyczenie pomocnika, ale Barcelona chce koniecznie sprzedać niepotrzebnego zawodnika. Los Ches w drodze wyjątku mogą zgodzić się na kupno piłkarza, pod warunkiem, że nie będą musieli płacić tak absurdalnej kwoty, jak 35 mln euro, które otrzymali dwa lata temu od Blaugrany. W umowie był także zapis o łatwych do spełnienia 20 milionach zmiennych za osiągnięte cele.

Jest jeszcze kilka kluczowych kwestii, które pomogą w powrocie Gomesa na Mestalla. Najważniejsza jest wola samego piłkarza. Jeśli chce znów zagrać w Valencii, to musi zrobić pierwszy krok i zakomunikować to Barcelonie. Były pomocnik Benfiki raczej nie byłby mile przywitany przez fanów Valencii, ponieważ jego ówczesny transfer do Barcelony bardzo zniesmaczył kibiców Los Ches.

Jeśli obie strony osiągną porozumienie, Valencia złoży ofertę, która zadowoli Barcelonę i jeśli André chciałby wrócić, to jego transfer jest bliżej niż kiedykolwiek.

Kategoria: Transfery | DeporteValenciano skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE

1. Old Wardrober02.07.2018; 11:28
Nie ma to dla mnie żadnego sensu. Nie chodzi tu o samego Gomesa. Uważam, że to wciąż dobry grajek i mógłby się u nas odbudować, ale akurat środek pomocy jest u nas najlepiej obsadzony. Podobnie jak środek obrony, a na razie ściągamy zawodników tylko na te pozycje.. Podczas gdy skrzydła i prawa obrona leżą. Alemany zasługuje na duży kredyt zaufania, ale takich ruchów zwyczajnie nie rozumiem.
2. Volson02.07.2018; 12:23
Mi się wydaje, że Gomes u Marcela wcale nie musi grać w środku pomocy(oczywiście jest to nominalna pozycja), ale całkiem możliwe, że będzie go ustawiał na skrzydle, w zakończonym sezonie kilku środkowych pomocników próbowało grać na tej pozycji: Soler, Coquelin, Maksi. Alemany robi transfery jakie chce Marcel więc ja bym się go nie czepiał.Oprócz prawej obrony warto by było się zastanowić nad bramkarzem bo dla mnie Neto jest trochę za słaby jak na czwartą drużynę w LaLiga.
3. Fuh02.07.2018; 12:25
FuhJak tanio niech wraca, Marcel potrafi wyciagnac z pilkarzy co najlepsze, a u nas Gomes gral bardzo dobrze... Tez mi sie zdaje, ze gralby na lewym skrzydle, a jak dostanie zaufanie to sie odbuduje na bank, jestem za.
4. konto usunięte02.07.2018; 13:17
konto usunięteSą pozycje bardzie wymagające wzmocnień - prawa obrona i skrzydła. Na jego pozycję mamy Parejo oraz Solera (jeśli kupimy skrzydłowych), a nie jesteśmy na tyle bogatym klubem, żeby ten transfer miał sens.
5. Rokoldo02.07.2018; 18:52
Za jakieś grosze niech przychodzi, może znowu odpali :) (przypomina się bramka z Atletico Madryt)
6. Vicente7302.07.2018; 22:25
Vicente73O czymw Wy piszecie? Na skrzydłach powinny biegać przecinaki a nie ołówki!
7. mattaj03.07.2018; 08:32
mattajTaa, kolejnego środkowego pomocnika przemianować na skrzydło, genialny pomysł... Widać po Solerze jak to zdaje egzamin...
8. longer04.07.2018; 15:38
longerJak Marcel to chce to dyskusja nie ma sensu. Jego kredyt zaufania jest aktualnie u wszystkich chyba bezdyskusyjny