VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Szkoleniowiec Nietoperzy, Q. Sanchez Flores dał do zrozumienia, że jest bardzo dumny ze swych piłkarzy, którzy rozegrali bardzo dobre spotkanie. Valencia wygrywając z Avalesem odniosła 5 zwycięstwo z rzędu.

„Bardzo mi się podobała gra naszej drużyny. Do końca pozostały tylko trzy kolejki, a nasza forma ciągle rośnie. 3-0 bądź co bądź z wymagającym rywalem jest dla nas bardzo motywujące przed spotkaniem z Realem Mallorcą.”

„Musimy kontynuować tą dobrą postawę do końca rozgrywek. Nasza drużyna jest zdolna w chwili obecnej wygrać z każdym rywalem.”

Trener już do znudzenia przypominał, że celem Ches jest zajęcie drugiego miejsca. Zakomunikował on, że cuda się zdarzają, lecz nie tak często i poinformował on dziennikarzy, że na sytuację w lidze trzeba spojrzeć racjonalnie.

„Moim zdaniem walka o tytuł mistrza kraju jest już przesądzona na korzyść Barcelony. My musimy się skupić na realnych celach. Więc pozostaje nam walka o drugą lokatę.”

Villa i Canizares
„W tym sezonie nie udało się wywalczyć żadnych trofeów. Dlatego bardzo byśmy byli zadowoleni jakby Villa i Canizares zdobyli inwidualne wyróżnienia. Życzę im tego. Moim zdaniem zasłużyli.” - zakończył szkoleniowiec

Kategoria: | www.marca.com skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. 01.05.2006; 11:46
Bliski wyroznienia jest takze Davis Albelda,za najwieksza ilosc zoltych kartonikow :P Amunt :valencia:
2. 01.05.2006; 11:47
Sry,pomyłka David oczywiscie :D
3. Villa01.05.2006; 11:52
Gratuluje uaktualnionego terminarza rozgrwek :> :valencia: :valencia: :valencia: