VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nowe stroje Valencii na sezon 2006-2007

Tapczan, 29.06.2006; 11:51
Wczoraj wieczorem w hotelu „Las Arenas” odbyła się prezentacja nowych strojów Nietoperzy. Najbardziej obawiano się zniknięcia w domowym stroju czarnych spodenek. Jednak jak się okazało bezpodstawnie.

Valencia pozostaje biało – czarna. Pierwszy strój pozostaje w kolorystyce nie zmieniony. Biała podkoszulka i czarne spodnie ozdobione dwukolorowym paskiem na bokach. Na koszulce są to kolory czarno – pomarańczowe, a na spodenkach biało - pomarańczowe. Strój prezentuje Ruben Baraja.

Drugi strój zaś noszony przez Raula Albiola powrócił w chwale. Pierwotnie miał być kolor błękitny, podobny do wyjazdowego stroju z sezonu 2005-2006. Jednak jak podkreślił Soler sentyment do trykotu pomarańczowego przez kibiców wziął górę. Wszak na świecie kibice Ches są znani jako „Pomarańczowa Armia”. Jednak i w tym stroju zaszły pewne zmiany. Nie uświadczymy jednolitego stroju. Spodenki będą białe i ozdabiać je będą z boku pasy w kolorze czarno- pomarańczowym.

Zaskoczeniem było jednak trzeci przestawiony strój. Czarny trykot prezentowany przez Davida Navarro był największą atrakcją wieczora. Czarny kolor ma przypominać nietoperza, symbol klubu. Była to wspólna inicjatywa klubu z Nike. Albert Baronet i Juan Soler określili ten strój bardzo nowatorskim pomysłem. Valencia będzie grała w tym stroju przede wszystkim w Europie.

Strój bramkarski prezentowany przez Vicente Guaita ma wg Nike być nowoczesny a jednocześnie odwoływać się do tradycji.

A po za opisem strojów, zapraszamy wszystkich chętnych do działu „Klub/Stroje” do obejrzenia nowych trykotów naszych ulubieńców.
Dodam również, że powstał nowy dział "Valencia Stadium", gdzie mozna obejrzeć zdjęcia z projektu nowego stadionu. Również serdecznie zapraszamy.

Kategoria: | www.lasprovincias.es skomentuj Skomentuj (10)

KOMENTARZE

1. pedro29.06.2006; 12:00
Ten strój biało-czarny z anonsu newsa - z zeszłego roku - jest dużo ładniejszy.
2. Vicente_vcf29.06.2006; 12:04
Zgadzam sie :)
3. Emulgator29.06.2006; 12:22
Ale czarny strój miażdży. Chociaż, czy nowe stroje oznaczają nową jakość?
Oby, bo jestem pełen obaw jeśli chodzi o nowy sezon. Ale to już wszyscy wiedzą.
Ps: Pablo Aimar czyli Paweł Aimar, mój immiennik, wszystkiego najlepszego, gdziekolwiek będziesz grał!
4. Marzyciel29.06.2006; 12:46
Jeśli chodzi o strój domowy to jednak muszę przyznać, że bardziej mi się podobał ten z zakończonego niedawno sezonu. Cieszę się, że powrócił kolor pomarańczowy na wyjazdy bo te stroje żółto-niebieskie były tak oczojebne że szok. W dodatku te pomarańczowe są bardzo ładne ;) . Co do czarnego to wygląda nieźle. Ale to i tak wszystko kwestia gustu ;) .

Pozdrawiam
5. tedex29.06.2006; 13:10
ej ale herb jest teraz po prawej stronie a zawsze byl na srdoku co nie :) :valencia:
6. tapczan29.06.2006; 13:17
Jeden zbiera taborety, drugi lubi przyglądać się rosnącej trawie. Gwestia gustu, tak samo jak z tymi strojami. Mi się podobają, szczególnie czarny pomarańczowy komplet. Biały, jakis taki zbyt prosty, mogli przynajmniej na kołnierzu jakieś czarne wypustki porobić, bo trochę biednie to wygląda. Ale zle też nie jest.

A co do tego bramakrza to jest nim Vicente Guita z drużyny B.
7. KubaVCF29.06.2006; 18:08
co do bramkarze Valenci B to to jest naprawde dobry wymiatacz. W nim i Butellu nadzieja Valenci na kontynowanie tradycj swietnych bramkarzy. A stoje. Są fajne ale biały z zeszlego sezony byl fajnijszy. JA mam tą koszulke blekitna więc bede miał pamoątke.
8. Lobo29.06.2006; 18:11
Mnie najbardziej podoba się pomarańczowy ale i biały i czarny komplet jest git.
Ja mam pomarańczową koszulkę z moim nickiem i "niestety" numerem 11.
Niezłego pecha miałem:W sklepie klubowym mieli tylko naprasowanki z nr 1 :che:
Amunt Valencia :valencia:
9. pedro29.06.2006; 20:42
Ja bym proponował na strój domowy następujący komplet: białe, elastyczne i rozciągnięte na maksa gacie i do tego ażurowy (taki z dziurkami jeśli ktoś nie kojarzy) podkoszulek, oczywiście bez rękawków. Na te upały taki domowy, niezobowiązujący strój byłby najlepszy.
10. Sqn02.07.2006; 17:48
narescie jakies pomarancze