VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Amadeo Carboni rozpoczął już swoje tournee po Europie. Nasz dyrektor sportowy udał się do Włoch, skąd pojedzie do Niemiec. W obu państwach rozmawiał będzie z włodarzami klubów na temat transferów piłkarzy do Valencii. Włoch chce uzdrowić sytuację kadrowo-finansową w klubie. I choć wie, że będzie ciężko, wierzy w powodzenie misji.

- Mamy dobrych graczy, ale z pensjami gwiazd - powiedział Carboni. Dłużej klub nie może opłacać piłkarzy, którzy są bezproduktywni, a z racji kontraktu mają zapewnione wielkie gaże. Trzeba coś w tej kwestii zmienić i po to ja tu jestem.

Włoch dodał, że najważniejszymi kwestiami w tym momencie są: transfer Aimara i przedłużenie kontraktu z Ayalą. W drugiej sprawie jego zdaniem należy liczyć się z wiekiem Argentyńczyka i możliwościami finansowymi Valencii. Klub na pewno nie będzie chciał za wszelką cenę przedłużyć umowy z denfensorem.

Trzeciego lipca natomiast spodziewana jest oficjalna prezentacja Fernando Morientesa na Estadio Mestalla. Wszyscy zapewne czekamy na nią z zapartym tchem.

Kategoria: | www.marca.com skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. Artur22.06.2006; 18:58
"Mamy dobrych graczy, ale z pensjami gwiazd - powiedział Carboni. Dłużej klub nie może opłacać piłkarzy, którzy są bezproduktywni, a z racji kontraktu mają zapewnione wielkie gaże. Trzeba coś w tej kwestii zmienić i po to ja tu jestem."


Eeeech..., już znam teorię Tapczana na temat tego kto ma gwiazdorską pensję i jest bezproduktywny ;/
2. tapczan22.06.2006; 19:06
Masz na myśli Miguela Angela Angulo Valderreya, znanego też jako "El d10s", czy może Mistę Martineza? Bo bezużytecznych z pensjami gwiazd (w porównaniu do reszty ligi oczywiscie, bo w Barsie to nawet Oleguer zarabia więcej niż Villa:] jest u nas wielu, ta dwójka jest jednak z nich wszystkich najgorsza.
3. benji22.06.2006; 20:27
A myslisz się. Angulo i Mista nie zarabiają wcale tak wiele. Mają pensje równomierne z ich wkładem do drużyny, najbardziej gwiazdorską kasę trzepie Kluivert, tylko nie wiem, czemu wszyscy się uparli, że jest dobrym piłkarzem. Ludzie: Kluivert się skończył jakieś 4 lata temu, a teraz jest z niego tylko pośmiewisko.
4. tapczan22.06.2006; 20:56
Angulo zarabia 1,8 mln czyli maks. stawkę w klubie a
Mista 1,3 mln czyli tyle samo co Kluiv i Aimar.
5. Artur22.06.2006; 21:51
Wniosek jest prosty - Angulo jest najlepszy :P
6. Emulgator23.06.2006; 09:07
Miguel Angel (Anioł!!!) jak przychodził do VCf jakieś 65 lat temu chyba z Spotingu Gijon zarabiał grosze. Teraz ma największy staż, więc i gaża się zwiększała. Proste. I mógłby spłacić mój kredyt.