VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Dobry występ Miguela.

Marcin90, 18.06.2006; 13:41
Reprezentacja Portugalii pokonała wczoraj Iran i tym samym zapewniła sobie awans do drugiej rundy Mistrzostw Świata. W odniesieniu sukcesu pomógł podopiecznym Scolariego obrońca Valencii- Miguel, który na boisku spędził pełne 90 minut.

Miguel podobnie jak w ekipie "Nietoperzy" ma pewne miejsce w reprezentacji swojego kraju na prawej obronie. Nie może to nikogo dziwić. Wystarczy popatrzeć chwilę na jego grę i już widać, jakim dobrym, solidnym jest zawodnikiem. We wczorajszym spotkaniu również pokazał się z dobrej strony, nie popełniał błędów, był chwalony za swój występ. Co prawda przeciwnik nie był najmocniejszy, jednak dobry gracz to taki, który pokazuje się z najlepszej strony nie tylko w spotkaniach z lepszymi zespołami, ale również i teoretycznie słabszymi. Mamy nadzieję, że Miguel utrzyma taką formę przez długi czas i swoją grą pomoże osiągać Valencii sukcesy w przyszłym sezonie w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Na boisku nie mieli natomiast szansy pokazać się dwaj inni zawodnicy Valencii- Hugo Viana i Caneira

Kategoria: | własne skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Śliwa18.06.2006; 14:16
Miguel rzeczywiście grał świetnie w ofensywie... wiekszośc czasu na prawej obronie chyba spędził jednak asekurujący go Costinha, bo Miguel cały czas chodził do przodu.
2. pedro19.06.2006; 11:26
Jestem nieco odmiennego zdania. Owszem Miguel jest aktywny, ale popełnia sporo błędów - traci piłkę i niecelnie podaje. Nie zachwyca mnie podobnie jak Sabrosa i cała reprezentacja Portugalii. Gdyby Portugalia grała z silniejszymi rywalami, mogłoby się to źle skończyć.
3. pedro19.06.2006; 12:06
Jeszcze wrócę do wątku Aimara - po tym co zrobił Carboni (zaoferował Aimara innym klubom) obawiam się, że nie zobaczymy już Pablo w koszulce VCF. To był chwyt poniżej pasa. Aimar był oddany klubowi i lojalny. Tak się nie robi, chyba że Valencii brak kasy. Na miejscu Aimara podziękowałbym takiemu klubowi za współpracę chociażby ze względów ambicjonalnych.