VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia nie rezygnuje z pozyskania Simao Sabrosy. Po nieprzystaniu na ofertę Benfiki, która zażądała 18 mln. euro za prawoskrzydłowego, klub z Mestalla gotów jest oddać Portugalczykom Hugo Vianę i Marco Caneirę w zamian za obniżenie kwoty odstępnego.

Obaj zawodnicy wiedzą już o postanowieniu pracodawcy i oczekują na rozwój sytuacji. Razem z Simao przebywają w Niemczech jako piłkarze powołani na tegoroczny Mudnial. Viana i Caneira nie pojawili się na boisku podczas potyczki z Angolą, obiekt zainteresowań Valencii natomiast spędził na murawie pełne 90 minut.

Simao powiedział, że chciałby jeszcze przynajmniej rok pograć w Portugalii. Jeśli jednak klub zdecyduje się go sprzedać, nie będzie sprzeciwiał się decyzji włodarzy Benfiki. Prezydent klubu z Lizbony Luis Filipe Vieira zabrał również głos w sprawie transferu Simao. - My sprzedajemy i kupujemy różnych piłkarzy. Oznacza to, że w przypadku atrakcyjnej oferty możemy pozbyć się naszego prawoskrzydłowego, choć zaznaczam, że świetnie wkomponował się on w drużynę i jest nam bardzo potrzebny. - powiedział sternik Benfiki.

Zobaczymy jak potoczy się sprawa transferu Simao. Nie ulega wątpliwości, że Valencia z determinacją walczy o pozyskanie Portugalczyka. On sam uważany jest przez Quique Floresa za piłkarza, którego pozyskanie powinno być obecnie nadrzędnym celem dla włodarzy 'Che'. Ale czy za wszelką cenę i wielkie pieniądze?

Kategoria: | www.as.com skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. cavanagh16.06.2006; 18:15
Viana weszedł pod koniec spotkania z Angola, troche szkoda go, ale Viana i Caneira za sabrose mysle że to nie jest wygórowana cena
2. Śliwa17.06.2006; 17:11
ale cavanagh... Viana i Caneira to nie jest cena za Simao, to jest tylko zmiejszenie ceny za Simao ;) bez dopłaty go nie dostaniemy.
3. Śliwa17.06.2006; 17:11
ale cavanagh... Viana i Caneira to nie jest cena za Simao, to jest tylko zmiejszenie ceny za Simao ;) bez dopłaty go nie dostaniemy.