VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Eduardo Macia odchodzi z Valencii

Matej, 07.06.2006; 21:56
Eduardo Macia nie jest już sekretarzem technicznym Valencii. Hiszpan pożegnał się z Estadio Mestalla i w ciągu dwóch lub trzech dni zwiąże się nową umową z Liverpoolem.

- Była to dla mnie trudna decyzja, ponieważ musiałem opuścić ludzi, z którymi pracowałem tak długo i z którymi zdążyłem się zżyć - powiedział Macia.

Były sekretarz techniczny nie chciał ujawnić co było bezpośrednią przyczyną jego decyzji. Zaznaczył jedynie, że odchodzi, bo szuka nowych wyzwań i chce stać się profesjonalistą w każdym calu. Dodał również, że otrzymał kilka interesujących ofert z czołowych europejskich klubów. W ciągu dwóch lub trzech dni Macia oficjalnie ogłosi nazwę nowego pracodawcy.

Ze sprawdzonych źródeł wiadomo, że jedna z propozycji dotyczy angielskiego Liverpoolu. Z byłym sekretarzem technicznym Valencii podczas swojej pracy na Mestalla zetknął się Rafa Benitez. To może mieć decydujące znaczenie w podpisaniu nowej umowy z zeszłorocznym zdobywcą pucharu Ligi Mistrzów.

Kategoria: | www.marca.com skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. 07.06.2006; 23:06
Benitez powoli wszystkich zabiera z Valencii, mi sie wydaje ze w VAlencii odwalil kawal dobrej roboty i z tymi ludzmi sie za bardzo zżył...AMUNT
2. Marzyciel08.06.2006; 13:31
Niech jeszcze Benitez Mestalla zabierze...Pewnie tego też mu brakuje... :confused: